18 yaşındayım kız arkadaşım hiç olmadı :( ?

Merhabalar.
18 yaşındayım. Şişman bir insanım. Şişmanlığım yüzünden insan içine çıkmaya çok utanıyorum... Doğal olarak sevgilim hiç olmadı. Sevgiliyi geçtim hiç normal arkadaşım bile olmadı kız, erkek... Tutunacak hiç bir dalım yok. Dertleşeceğim, gülüşeceğim... Son zamanlarda artık çok sıkılmaya başladım. Biraz da yalnızlıktan. Hatta bütün hepsi yalnızlıktan. Yeni arkadaşlar istiyorum ama olmuyor... Ortamlara girdiğimde hep dalga konusu oluyorum. Zayıflamıştım bir ara yine olmadı. Artık yanımda birileri olsun istiyorum. Çok şey istiyorum belki ama :D Ne yapabilirim sizce? Önerileriniz var mı :) ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Önce kendini seçmen gerek o yüzden diyet yap ne gerekiyorsa kilo alman altındaki nedeni arastir sporu hayatına dahil et alışkanlık yap bunu kendin için yapmalisin kimse umrunda olmasın ilerde hersey daha güzel olucak insalah☺😉okul falan oluyor musun umarım okuyorsundur bu ilerisi için çok iyi olur☺😉

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bak sende demişin zayiflamistim yine olmadi diye, aslinda senin sorunun kilo degil cekingenlik sorunu, bendede vardi bu. Ben bir kac defa psikiyatriye gittim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Üniversite de olacak merak etme dostum hatta onlar seni önemsenecek ama senin de dikkat etmen gerekenler. Agresif ve negatif biri olmadan selam ver sonra futboldur siyasette seninle hemfikir böyle olursun hem sevgilinin olması olmaması çok önemsiz ne diyim 😺

0|0
    0|0
  • dert etme insanlar bu şişman diyip seninle arkadaş mi olmayacaklar sen biraz kendine guvenmelisin

0|0
    0|0
    • 2ay

öyle değil de dalga konusu yapıyolar küçük düşüyorsun..

• kili ver

0|0
    0|0
    • 2ay

teşekkürler cevap için.
      siz kızlar kilolu erkekleri sevmiyorsunuz dmi :D?

• 2ay

brn seviyom yumusak oluyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş ben o kadar değilim ama insanlar görmek istediğini görür tek gözle yaşarlar

0|1
    0|0
  • Kanka yaşın ideal git bir spora emek harca nedemek istediğimi anlayacaksın

0|0
    0|0
  • Zayıflamayı dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...