Sizce insanların benden uzaklaşmasının benden çabuk sıkılmalarının nedeni ne olabilir? fikirlerinizi alabilir miyim?

ben hiçbir zaman kolay arkadaş edinemedim. edindiklerim le de malesef görüşmüyoruz şu an. ilkokul, ortaokul, lise şu an ünideyim bir dostum yok malesef. insanlarla konuşuyorum ediyorum ama bir iki gün sonra zoraki gülümsemeler uzaklaşmalar hissediyorsun yani sevilmediğini ama birşey yaptığım da yok sizce nedeni ne olabilir? neden sevilmiyorum

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla alıngansın
    Hatta belki fazla kuralcısın
    Sınırların var fazlaca belkide
    Bunlar kötü şeylermi?
    Değil
    0900 310 1315 ara yardımcı olayım
    Sınır falan kalmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde ortaokulda çok yakın bir arkadaşım vardı dostum arkadaşlığını bitirdiğimde hiç üzülmedik. Ama seninle aynı fikirde aynı dizi vsleri seven birisiyle arkadaş olursun 😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cirkinain

0|0
    0|0
    • 2ay

biraz öyleyim malesef

• 2ay

Sıkıntı yapma hepimiz olcez :) sadece bekle akışına bırak max 60 sene daha yaşarsın

• Gizli olman yeterli sebep bunun için

0|0
    0|0
    • 2ay

nasıl yani

• 2ay

sorun şu kibende öyle insanların yanında kendimi küçük görüp sus pus olabiliyorum ya dao kişi dışa dönük birisi ise ve bende sessiz bir tip olunca ister istemez o kişi daha farklı tiplerle takılmaya başlıyor yaşadığım için biliyorum

• 2ay

Olgun birisi olmalı benim karakterime yakın.. Benim öyle arkadaşlarım oldu. her zaman hak ettikleri saygı ve ilgiyi gösterdiğimi düşünüyorum. Arkadaşlıkta kriterim dürüstlük ve samimiyettir evvela.

• Dostluk ilişkilerinde cana yakın ve sempatik olmak için çaba harcayın. Belki hiç bir şey yapmadığınız için arkadaş bulamıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Konusurken mutlaka bisey yapiyorsundur veya davranislarin insanlara yapmacik veya itici geliyor olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

yapmacık biri olduğumu düşünmüyorum ama dediğin gibi insanlara itici gelen davranışlarım oluyordur belki yoksa bir insan neden yeni tanıştığı birini arayıp sormaz

• 2ay

anladım ama malesef şu an üniden yeni bir kızla tanıştım beni iki gündür aynı yurttayız ama arayıp sormadı odama dahi gelmedi kendi oda arkadaşları yetiyor galiba

• 2ay

Acele etme mutlaka kafa dengi birini bulursun. Cok takma kafana, kardesin falan yok mu beni elestir neyim eksik neyim fazla de. durustce soylesin o da sana

• Önce kendini sev. Kendini sevmezsen ne diye başkası gelip seni sevsin?

0|0
    0|0
    • 2ay

kendimi nasıl sevicem peki yani kendimi sevdiğimi nerden anlayabilirim

• 2ay

Kendine değer vererek, önemseyerek, başarılarında kendini överek, hatalarında kendini affederek, dünyada kendinden sadece bir tane olduğu gerçeğini kabullenerek, aynaya baktığında kendinden tatmin olarak, kusurları bir yana bırakıp var olan güzelliklerini ön plana çıkararak vs.

• Aynısı bende de var. Kendine kalıcı arkadaşlar bul. Yanında eğlendiğin arkadaşlar. Nasıl bulucam dersen, zamana bırak. Onlar seni bulur. Ben bulurum seni bir gün. Pek kafaya takma. Bende tek tabanca takılıyorum. Böylesi daha iyidir belki de.

0|0
    0|0
    • 2ay

bazen çok sıkılıyorum geçen yıl depresyona girdim üniversitedeyim ama hala kendimi özgür hissedemiyorum aslında yay burçları kural tanımayan ve özgürlüklerine düşkünlükleri ile tanınırlar gerçekten aslında böyleyimdir ama içim dışım farklı sevilmemek dostun olmaması çok kötü birşey

• 2ay

Süpriz olur. Hayatın bambaşka olur. Korkma sakın. Ben biliyorum. Bir gün bugünler çok eskide kalacak.

• 2ay

inşallah

• İnsanlar memnun olmaz bir kız arkadaşa mesaj attım hala dönmedi

0|0
    0|0
  • uzak durma insanlardan

0|0
    0|0
  • Cok konusmandan

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır pek konuşmam yani ilk başta yeni tanışan insanlar neyden bahsederse bende öyleyim

• 2ay

olabilirim yani bende ne olduğunu bilmiyorum ki tabi ki de davranış çk önemlidir ama ne bilim mesela bazı insanlar vardır pek birşey yapmazlar ama çevrelerinde çok adam olur.

• 2ay

Nerde oturuyorsun sen

• Nerde sorun var anlamadım ama bir mj atsana bisey dicem

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır burdan konuşalım mesaj atarsam kim olduğumu anlarsın boşuna gizliden yazmadım

• 2ay

çok beklersin

• 2ay

Atarsan senin için iyi olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Tanimiyorumki seni

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

neden peki yani bir insan ile daha yeni kaynaşıyorsun onu neden sevmessin güzel biri değilim o yüzden mi çok çirkin değilim ama çoğu kişi bana güzel ollmadığımı söyledi

Yükleniyor...