Telefonda birini işlettiniz mi?

hiç gizli numarayla birini işlettiniz mi rastgele bir numara yazıp.. ben rastgele yapmadım bulunursa hoj olmaz. tanıdık birini hiç gizli numaradan şaka yaptınız mı 😅😅 ? size yapılınca ne tepki veriyorsunuz :D?(ben direkman kfr basıyorum da neyse 😅 )...

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mudo'yu ararken sekreter otomatik kayıtta konuşur. Ben de müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra harekete geçtim. Müşteri hizmetleri ''İyi günler ben Şeyma nasıl yardımcı olabilirim?'' dedikten sonra ben;

''Mudo. com. tr adresine hoş geldiniz. Mağazamızla yapacağınız görüşmeler kalite standartlarımız gereğince kayıt altına alınmaktadır. Mudo. com. tr alışverişleri için 1'i, mağaza alışverişleri için lütfen 2'yi tuşlayınız'' dedim.

O esnada müşteri hizmetleri ''Beyefendi, beyefendi'' diyordu. Hemen ardından ''Detayları tekrar dinlemek ister misiniz?'' deyince kapattı.

Müşteri hizmetlerine bu söylediklerim Mudo'yu ararken bizzat çıkan otomatik konuşmadır. Ayrıca bu otomatik konuşmadaki ses tonunu da oldukça iyi ayarladım.

Bu işletme değil ama güzel bir trolledim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İşlettik arkadaşla
    Haha esra Erol ile evlenme programindan arıyoruz evlenmek istermisiniz dedik arkadaşla adam da evet bana karı bulun dedi😂😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beni işletmeyi çok denediler de yemedim😄

1|0
    0|0
  • Gizliden hiç yapmadim ama calistigim yerdeki uydu telefonuyla islettim is yerindeki kiz arkadasimi kafaya aldim birini. aradin +88le baslayan numarayi gorunce bu acti kiz kendini tacikistanli olarak tanitti bu kiza yavsiyor biz yerleree yatiyoru gülmekten

0|0
    0|0
  • dun yaptık

0|0
    0|0
  • 10-12 yasindayken yapmistim bikac kez. sonra hic yapmadim

0|0
    0|0
  • Cok islettim gizli nodan degil direk kendi numaramdan ama tanidjklar baska nodanda kandirdim

0|0
    0|0
  • çok...

0|0
    0|0
  • Aptal kizlar arayip arayip hep aynı espirileri yapıyor, cinsellige vuruyor uyuz oluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çok yaptım Allah affetsin 😂

0|0
    0|0
  • Benim telefonum gizliye kapalı lakin arkadaşlarla gizliden birilerini işletmişliğimiz var😀

0|0
    0|0
  • Yapmadim

0|0
    0|0
  • Daha dün gece 😁

0|0
    0|0
  • Tabiikide iwiwtt😅

0|0
    0|0
  • çok..:)