Merhaba. 2 arkadaşımla küstüm barışmalı mıyım barışmamalı mıyım? Açıklamayı okursanız olayı öğrenebilirsiniz?

Biz 5 kişilik bir grubuuz. Cumartesi günü test kitabı almak için çarşıya gideceklerdi ama ben hasta ve annem izin vermediği için gidemedim. bir arkadaşım ''bizle bidaha konuşma biz artık senin eski kardeşleriniz, biz çarşıda dolaşırken sen evde ders çalıcıcan değilmi'' gibi imalarda bulundu yani tersledi diyelim. Ben hayır uyuyacağım dedim. Yalan konuşma falan filan dedi. Neyse gezdiler evlerine döndüler bizim guruptan başka bir arkadaşıma bir soru sordum. Sanane dedi yani bildiğin ben onun düşmanıymışım gibi davrandı. Bizim bir sınıf grubumuz var ondan çıkardı. neden diye sorduğumda canım istedi dedi. Bende onu engelledim. O başka bir hesaptan neden engellediğini sorunca bende inadına canım istedi dedim. Benim dediklerimi mi tekrarlıyosun dedi bende evet dedim. Oda '' benim senin gibi arkım yok'' dedi bende '' benimde '' dedim. Bizle konuşma diyen arkadaşımda engellediğim kişiyi neden engelledin dedi yine canım istedi dedim oda dediki '' o canını bir gün kıracam da ne zaman'' dedi bende ''Kırılmış zaten'' dedim oda dediki ''Kizim sen bidaha bizim 1 metre yakininimiza yaklasma elimde kalacan yeter artik'' '' sen istedin bunu'' dedi bende tamam dedim. İşte olay bu. Ama ben her ne olsa da bunlarla hem barışmak istiyorum hem barışmamak istiyorum. Çünkü bunlar benim 3,5 yıldır kardeşlerim. Kim haklı benmi onlar mı? Barışmalı mıyım,
barışmamalı mıyım?

Güncellemeler:
2ay Eklemeyi unutmuşum bu 1arkadaşım bir sosyal medyaya '' Tek Kardeşlerim _ _ _'' Diyerek bizim gruptaki kişlerin adının baş harflerini yazdı ( ben hariç)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...