Kuaför Ombre için 350 tl istedi ama İzmir'in en kaliteli kuaförü. Beğenmeden çıkan müşteri yok gibi. Değer mi sizce?

Kuaför Ombre için 350 tl istedi ama İzmir'in en kaliteli kuaförü. Beğenmeden çıkan müşteri yok gibi. Değer mi sizce? Randevu aldım yarın gidicem ama hala sorguluyorum

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• yapma bence deymez normal bir kuaföre git oralarda da yetenekliler çıkıyor zaten oradaki yetenekli kişiler sonradan büyük yerlere geçiyor bence değmez randevudan kastın iş görüşmesimi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neresiymiş orası kanka

1|0
    0|0
    • 2ay

Key

• 2ay

Geçmiş olsun onlar da çok istemiş ne o öyle 150 tl makyaj?

• 2ay

Krayolan urunleri kullaniyorlarmismis hala icimde acisi

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 13

• Paran varsa elbette deger. Guzelce yaptirirsin. 50 tl verdiginle 350 verdigin ya da 1000+ verdigin bir olmaz. Ancaaak cok paran yoksa degmez derim. Gir diger ihtiyaclarina da para ayır 😊

0|0
    0|0
  • Anca zatn

1|0
    0|0
  • Değer bence ben de o civara yapmıştım. Ombre hep yapılan bir şey değil zaten saçın zarar görmesin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok güzel ürünler kullanıyorlarmış. Yaptıran bir kızla konuştum hiç yıpranma olmamış. Işıl Işıl olmuş hatta saçları

• Su yasima kadar dugunleri saymazsak kuaföre o kadar para vermemisimdir vermem de

1|0
    0|0
  • Tabii ki değer

1|0
    0|0
  • Bizim burda en normal bir kuaföre 150 tl den başlıyor yapmaya 250 neyse 350 fazla değil mi?@bokatmasicrar doğru mu yazdım birde ona sor Uzman olan o

0|0
    0|0
  • Ombre bir kere yaptırılan bir şey güzel olacağından eminsen hiç durma bence

0|0
    0|0
  • Vay be kuafor paraya para demior... helal olsun...

0|0
    0|0
  • Bence değer. İnstagramda görüyorum kaliteli kuaförleri.

0|0
    0|0
  • bana gel bende guzel yaparim hemde istedin renk super olar

0|0
    0|0
  • Ombre saçı yakar. Pahalı bayagi ama illa istiyorum diyorsan şimdiden hayırlısı olsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben saçlara zarar vermeden yapanlara gidiyorum ama

• 2ay

Öyle bir şey yapiliyorsa yine hayırlısı olsun jfjfjf

• Icine sinecekse yaptir deger

0|0
    0|0
  • Key kuafr mu

0|0
    0|0