Millet ruslar hakkında ne biliyorsanız anlatın? güvenmeli miyim?

yaklaşık 2 haftadır internette bir çocukla tanıştım. kendisi petersburgluymuş orada da yaşıyor. Türkiyeye de gelip gidiyormuş. baya baya sohbet ettik. ingilizce tabiki. benim ruscam 0. bana karşı baya ilgili görünüyor. direk hoşlandığını filan bile söyledi. şaşırdım hatta ne diyecegmi bilemedm.. e görüşücez de o tekrar geldiğinde.. fakat ben yani kendimi kaptırmadan önce iyice karar vermek istyorm. hayatm da hiç yabancı bir erkekle sevgili olmadım. hele bir de bir rus, aklıma bile gelmeyen bişeydi.

Güncellemeler:
2ay adam akıllı yorum yapabilenler gelirse harika olur. cidden birilernin fikirlerne ihtiyacm var
2ay güzel yorum yapanlara teşekkürler

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Rusyada 6 yıl kadar yaşadım. Türklerden çok daha nitelikli insanlardır genelde. Ama seks onlar için doğaldır. Korkuyorsan bu durumdan uzak dur ki eziyet olmasın çocuğa.

1|0
    0|0
    • 2ay

şimdi şöyle ki ben zaten açık görüşlü rahat bir insanım. kesinlikle kapalı dindar filan biri deglm. benim için önemli olan ne bileym cidden dogru düzgün bir arkadaşlk kurabilecegmi bilmem. ben rusları kaba saba tehlikeli insanlar olarak bilirdm ama bu farklı çok kibar biri şimdilik.

• 2ay

Bence tanımak için bir şans ver ikinize de.

En İyi Kız Görüşü

• Kalabalık bir yerde buluşun için rahat etsin görünce daha iyi anlarsın güvenip güvenmeyeceğini buarada hangi siteden tanıştın 😃

1|0
    0|0
    • 2ay

faceten tanıştım normal dünyanın takıldıgı bir sürü face grubu var benim ekli oldugum.

• 2ay

Anladım dene şansını dediğim gibi yap görüşünce daha iyi tanırsın

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen memnunsun bir sıkıntı görmüyorsun anlaşılan Türkiye'de sana zararı dokunmaz duygularınla oynama ihtimali herkes için eşit madem öyle görüş tanış erkek arkadaşım Rus diye de havanı at bir tane bize onun bayan arkadaşlarından ayarlarsın ama 😉

1|0
    0|0
    • 2ay

yok çöp çatanlık yapmam. zaten tatile gelmiyorlarmı ayarlarsnz rahat kendiniz :D

• 2ay

Kültürlü kafası çalışan ne alaka bilimsel tartışmalara girmeyecez 😄

• 2ay

ama etkilemen lazım olay orda. :D zaten türk erkeklerine ayı mayı yakıştırmalar yapıyorlar. bir de farklı olmadığını kanıtlamadna zor tavlarsın :D senin tanıdığın kızlardan farklı olarak yabancı kızlarla kültürlü ve bilgili olmaya daha fazla önem verir

• 3-5 tane rus tanimisimdir (erkek) iyi insanlardir. ama genelleme yapilmaz 120milyon rus var sonucta.

1|0
    0|0
    • 2ay

haklısın her milletin iyisi kötüsü var.

• bişey bilmiyorum

0|0
    1|0
  • beş para etmezler

1|0
    1|0
    • 2ay

neden peki?

• 2ay

nedeni mi var kişiliklerinde sevgi aşk diye birşey yok eğlenmek eğlenmek başka bişey yok

• güvenme

0|0
    0|0
  • hiç bulaşma üzülürsün onlardaki güzel kızlar hiç bir ülkede yok ama genede kıymetlerini bilmiyorlar

1|0
    0|0
    • 2ay

belki de sizin gibi kızların kıçına mıçna deger vermeyecek kadar zeki insanlardır.

• 2ay

ya bunlar hep uyduruk şeyler. kadınn yeri degeri eşitliği var oralarda. onların daha çk deger verdiği açık.

• 2ay

ayrıca sen normaldeglsn amca. konuşma tarzından belli.

• Rus bayanlar ile ticaret alış verisimizden kaynaklanan ekonomik gelişme son zamanlarda artış göstermektedir

0|0
    0|0
    • 2ay

yorumuna anlam veren çıkar umarm

• sakın ha

0|0
    0|0
    • 2ay

nednmiş?

• 2ay

işinize gelince dil kültürü dersiniz tabi biz anlamayız şükrü dil kültürü yapmaktan anlamayız biz şükrü yaradanın verdiği her şey için kullanırız

• 2ay

allah allah allah korusun allaha amenet filan bunları da kullanıyoruz. allaha mı inanıyor oluyorz. az beyininiz olsun ya

• İlk buluşmada sevişmek isteyebilir

0|0
    0|0
  • adam yaz tatilinde ki seksini şimdiden ayarlıyor helal olsun

0|0
    2|0
    • 2ay

sizler ne igrenc insanlarsnz ya.

• 2ay

dünya öyle kızım ne yapacak senle evlenip yuva mı kuracak bunun olma ihtimali %5 felan. Arkadaş olacaksınız seninle ilgilenecek sonra eninde sonunda vereceksin. kızlar kolay varlıklardır kolay kandırılırlar iki ilgiye dayanamazlar. ha ben böylemiyim degilim sadece olacakları söyledim. senle binlerle km öteden güzel kalbin için konuşmuyor herhalde.

• 2ay

demek senin anan bacın o şekilde dogum yapıyor.

• Türk erkekleri gibi sahiplenmezler. Eğlenmeyi iyi bilirler. Su gibi alkol tüketirler. Almanları sevmezler. Milliyetçilikleri vardır. Yakışıklı olurlar. Arkadaş olunabilir.

0|0
    0|0
    • 2ay

aslında rus erkeklerinin geneli çok çirkin olur ama bu cidden çok farklı.

• 2ay

Bilmiyorum benim tanıştıklarım da tipsiz yoktu 🙂

• Akıllı ol... Aklını başına devşir... Patlatıp gider... Ortada kalırsın ...

1|1
    1|0
    • 2ay

sizin beyniniz niye hep belden aşağı çalışıyor amca. sapıksnz hepinz

• 2ay

Benim gibi sana yardımcı olup gözünü açmak için çırpınan bir özel şahsiyeti elin adamı için sapık ilan ettiğin için kalbimin köşesini kırdın... Çok üzüldüm... Bir elimle kalbimi tutarak gidiyorum... Derttler benim, çile benim, Rusla mutluluklar senin olsun...

• Atta bir türk kızı ×mcığı görsün

0|0
    2|0
  • kendi ülkesinde sen özgürlüğü var sana hemen. kaymak isteyebilir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• turklerden ıyıdır görmus gecirmis medeni cocuk bir tanıs bence bende ıngılız bir cocukla tanısmıstım cok ıyı oluyorlar

1|0
    0|0
    • 2ay

ya konuşması filan çok iyi zaten. çok tatlı biri. hatta ben rusları kaba saba diye düşünürdm hep itici gelirlerdi ama kesinlikle öyle biri degl.

• 2ay

dene bence belki güzel bir birliktelik olur onlarda bişey elde etmek icin sahtekarllık olmuyor adamın ıcı neyse dısı o olur

• 2ay

evet zaten devamediyorum konuşmaya. görüşürm de büyük ihtimalle. sadece danışmak istedim birilerne. teşekkürler bu arada yorumların için

• düşman

0|0
    1|0
  • Rusları sevmem.

0|0
    0|0
  • Ruslar ile aramizdaki siyasi haberleri oku anlarsin

0|0
    0|0
    • 2ay

sıradan insanların ne alakası var siyasi olaylarla. çok saçma

• ingilizcen nasıl bu kadar iyi

0|0
    0|0
    • 2ay

anadolu lisesinde okudum ve üniverstem de ingilizce egitim veren bir üniverse

• Uzak dur iki haftada hoşlanma mi olur

0|0
    0|0
    • 2ay

daha rahatlar bence hissettklerni söylüyorlar.

• Turklere guvenmiyorumki elin rusuna hayatta guvenmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...