Türkiyede yaşananlara anlam vermekte zorlanıyorum. Neler oluyor?

Irkçılık falan diyecekler baştan gitsin. Kürt istilası her yeri sarmış durumda. Kürtler mikrop gibi yayılıyor. Özal döneminde türklere doğum kontrolü yaptırarak türkleri silmeye başladılar ama kürtlerin doğurganlığı anormal seviyede...

Trakya gibi türk bölgesi bile kürtleşiyor. Ege, İstanbul , doğu karadeniz ve doğu anadoluyu saymadım bile... Bazı güneydoğu anadolu şehirlerini bile işgal ettiler...

Yahu bunun neresi barış güvercinliği ve solculuk oluyor? Kendi ülkenize ateş ediyorsunuz...

Ülkenizde yabancı konumuna düşmeye başladığınızın farkında mısınız? Ben kürtlere ayrımcılık yapılsın demiyorum ama kürtlerin doğum kontrolünü öğrenmesi şart. Avrupada aynı şeyleri yapmıyorlar. Orada çoğalmıyorlar... Bizim ülkemizde, suriyede, ırakta, iranda çoğalıyorlar... Sıradan bir ortadoğu halkı bütün ülkeyi ele geçiriyor.

Onun dışında her yerde türbanlıları görüyorum. Kardeşim burası suudi arabistan mı?
Ülkemin ortadoğulularca işgaline resmen şahit oluyorum. Farkettirmeden, siyasi baskılarla kimliğinizle oynanıyor... Farkında mısınız? PKK eskiden erzurum, van, kars, ığdır gibi yerlere gelemezken şu an bu bahsettiğim illeri geçtim doğu karadenizde bile eylem yapıyor...

Egedeki kürt sanayicilerin ve işletme sahiplerinin pkkya sağladığı finansmandan bahseden yok. Bunların dışında İstanbul'da iett otobüsleri bazı yerlere giremiyor bile... Kürtler o otobüsleri yakıyor molotof atarak... Ülkeniz elden gidiyor! Kendinize gelin artık!

Güncellemeler:
2ay kürtler, sıradan bir fars-arap karışımı halktır.

ülkenizi saçma bahanelerle yeterince teslim ettiniz. artık kürtleri kendi bölgelerine şutlayın!
2ay şu an dediklerime kızıyorsunuz ama balıkesirde bile pkk destekçisi dernekler var.
adamlar kazandıkları paraların hepsini pkk, pyd, ypg, pjak, kck gibi örgütlere akıtıyorlar...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kürtler akplilerden zeki en azından

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır hiçbir alakası yok! eğer biraz daha yakından incelersen birbirlerinin aynısı olduğunu göreceksin.

kızını sünnet ettiren, kendi namusundan bahsedip kızlarını berdel yapan, sahil kesimlerinde 10 erkek toplanıp kızları taciz edenler kürtler oluyor hep.

daha sana diğer yaptıklarından bahsetmedim bile... aynılar... sadece farklı gibi duruyorlar...

• Güzel bir yazı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...