Neden bukadar çok tepki gördü?

Anıtkabirde yapılan çocuk parkı meden bukadar çok tepki gördü? Mustafa Kemal Atatürk çocukları çok seven birisi idi.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yaşındaki küçük kızın yetkililere yazdığı not şöyle:

“Merhaba. Ben bir çocuğum, isim vermek istemedim. Şimdi size bir not yazdım.

Dinleyin.

Bu oyun parkı Atatürk’e ve bizim vatanımıza çok saygısızca olmuş. Ben bugün Anıtkabir’e geldim ve bu notu yazdım. Şimdi sizden tek bir isteğim var. Ben ve benim gibi düşünenler oyun parkının kaldırılmasını istiyoruz. Bakın Atatürk bizi izliyor ve diyor ki; ‘Ey Milletim benden sonraki devirler ne halde’ diyor diye düşünüyorum. Bu yüzden benimle düşünen varsa siz de bir not yazın ve oyun parkının kaldırılmasını sağlayın. Sevgilerle. 10 yaşında bir çocuk. ”
    Bazılarımız 10 yaşındaki çocuk kadar düşünemiyoruz yazık

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koskoca mimari bir kabirin yanina belediyenin bes para etmez plastik cer cöpunu yapmak saygisizlik o taslara o yapiya uyum saglayacak guzel bir park olsa daha iyi olurdu cocuklar gulsun eglensin Ataturk cocuklari cok severmis zaten..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evet öyleydi , yalnız çocuklar oraya farklı bilinçle gitmeli farklı alanlarda zaman geçirmeli matem yerleri hiçbir zaman eglence yerleri olarak görülemez.

0|0
    0|0
  • Amaç başka

0|2
    0|0
  • Bazı yerlerin dokunulmazlıgı olmalıdır o yüzden

0|3
    0|0
  • Öyle elbette ama Mezar anıt başka bir şey. Orada sukunet orada teslimiyet orada saygı orada nezaket orada mistik bir özlem giderme var. Eski evine yap git dolmabahçeye yap ama mezarına değil.

0|0
    0|1
  • Ako orayı altindan kaplatsa yine tepki görür

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• olay mekanı basitleştirmeye çalışmak ben bunu hoş karşılamıyorum

1|1
    1|0
  • Uff hır gür çıkarsınlarda nasıl çıkarsa çıksın 😏

1|0
    0|1