İşsizliğin sebebi kadınlar mı?

Kadınlar okuyup çalışmasa biz erkeklere daha fazla iş imkanı olurdu, bence sorun iş bulamayan erkeklerin g*rizekalı olması değil, her şey kadınların suçu.

İşsizliğin sebebi kadınlar mı?

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• sorun beyınle zekayla alakalı degılse okudugu bolumun en ıysı olsun o istediği yerde çalışsın kızlara nasıl bok atacagınızı sasırdınız ben kımsenın elıne para verecek mı bugun dıye bakamam ayrıyeten utanırım zaten ıstemeye bu yuzden okuyacagım ıtırazı olan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarda okumalı onlarda birey çalışmalılar fakat istihdam yetersiz onun için bu iddiaa gerçeklik kazanıyor, bir haneye 2 maaş girerken maalesef çoğu arkadaşımız işsizlikten yuva kuramıyor evlenme çağı geçsede,

0|0
    0|0
    • 2ay

Nitelik sahibi olsunlar o zaman. Sırf niteliksiz erkekler iş bulamıyor diye başarılı kadınların çalışmasını engellersek ülke ekonomisi, iş gücü falan ne hale gelir.

• 2ay

Ben kadınlar çalışmasınmı dedim çalışacaklar , istihdam yetersiz dedim , bu ülkede herkese devlet iş bulmak zorunda öyle böyle vergini ödüyosan çatır çatır , sınav harcını yatırıyosan başının çaresine bak diyemezzz

• 1ay

Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 15

• Kadınlar okuyup çalışmadığı zaman senin gibi öküzler ortaya çıkıyor işte

0|1
    0|0
    • 2ay

Benim annem akademisyen :D Soruda da ironi yapıyorum

• 2ay

Deli misin 😂😂

• 2ay

Hayır ama sen öylesin. Her şeyin ironisi yapılır, bunun için senden izin alması gerekmiyor kimsenin.

• Off ne kadar gerizekalisiniz

0|0
    0|0
  • Kızlar erkeklerden daha zekiyse biz napalım ya

0|1
    0|0
  • Ne alaka mk gerizekali misin sen erkeklerin nasil okuyup çalışmaya hakki varsa kadinlarin da öyle. Beyinsiz varlik

1|0
    0|0
  • bir bakıma öyle artık her yerde bayan çalışanlar var bu gurur verici olsa da erkeklerin iş bulma olasılığını tahtından ediyor şahsi fikrim evde oturmaları (bende dahil tabi) ne kadar imkansız da olsa

0|0
    0|0
    • 2ay

Acıyorum senin gibi kadınlara ya

• 2ay

öyle veya değil bu seni ilgilendirmez hakaret etme lüksüne sahip değilsin

• 2ay

Yoo sahibim

• hayır bnce kızlar ne alaka çoğumuz evlendikten sonra çalışmıyoz :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim tanıdığım tüm evli kadınlar çalışıyor, senin o dediğin köylü ailelerde olur.

• 2ay

bilmem bnce tüm sebebi ucuza çalışan insanın çok olması aç insan çok sen çalışmassan başkası çalışır diyolar 600 veriyom istersen gelme diyor üniversite hocamız böyle söyledi bu konuyu daha cuma günü sorduk sınıfça

• Ne alaka ya kadinla erkegin farki ne calisma alaninda

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin rızkını yemez

0|0
    0|0
  • Hadi ordan aptal

0|0
    0|0
  • Seni ciddiye Almam

0|0
    0|0
    • 2ay

Alma zaten, ironi yapıyorum.

• Beyinsiz yaratıksanız biz ne yapalım

0|0
    0|0
  • Kiz cocuklarinin okumalarinin sebebi de bizzat erkeklerdir

0|0
    0|0
  • Niye kadınlar insan değil mi?

0|0
    0|0
  • Eşit şartlarda okuyup iş arıyoruz bence sen daha çok çalış rakiplerini maratondan atarak başarılı olamazsın. Hatta bu kafayla yine işsiz olursun bu sefer babasi zengin erkekler babasının işini yapsın kadroları boşuna doldurmasın dersin

0|1
    0|0
    • 2ay

İroni yapıyorum ben

• 2ay

Pardon😊 Çok kizmama ragmen yorumum kaldırılır diye bu şekilde sakince yazdım

• iyi misin bir psikoloğa git bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olabilir gitsinler evinde otursunlar olmasi gerektigi gibi yemek yapsinlar bebek baksinlar

0|0
    0|0
    • 2ay

zamaninda sana ne yaptimda gizliden sayma geregini duydun sana katiliyom destek cikiyom dediklerine bak

• 2ay

tamam g0tveren gizli

• Fazlasiyla hakli

0|0
    0|0
    • 2ay

Kız kardeşin falan evde oturup kocasına itaat ettin, hiçbir söz hakkı olmasın mı istiyorsun?

• yabancılar

0|0
    0|0
  • Bir nevi haklisin asil sebep bu ama bazi aileler gecim için mecbur kadinlarda calisiyor

0|0
    0|0
  • Hiç ilgisi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...