Hayatta ki en büyük becerileriniz/beceriniz ya da yetenekleriniz/yeteneğiniz nedir?

hayatta ki en büyük becerileriniz/beceriniz  ya da  yetenekleriniz/yeteneğiniz nedir?ben de birçok özellik var; spor yapmayı severim (futbol ve basketbol, masa tenisi, bezbol, yüzmek vs.) şiir şarkı yazarım (şuanda 2şarkım var) ve daha bitmedi kitap çıkarıcam 12. ayın sonlarına doğru (zamanım olursa).. özelikle resim yeteneğim (zamanında mimar sinan üni. den son dakka dönmüş adamım).. ee zamanında barmenlik yapmışlığımızda var bodrumda (tabi beceri sayılırsa), el işleri zanaat, sanat üzerine çok becerikli olduğumu söylerler öyle ki evdeki çoğu şeyide ben tamir ederim, pc mi donanım yazılım olarak kurabılecek kadar teknoloji aşığıyım, bilimi yakından takip ederim bilim aşığıyım.. aklıma şimdilik bunlar geldi uzatıpta sıkmak istemiyorum...

örnek olsun diye fotolarımı koydum yoksa amacım kendimi göstermek değil lütfen yanlış anlaşılmasın öyle olsa nasılım sorusu paylaşırdım, dövmeleri kendim yaptım (aynadan bakarak kendıme yaptım ve zor bir iştir insanın kendısıne yapabılmesı deneyın bakalım yapabılecek mısınız?)... sizlerin ne gibi yetenekleri ve becerileri var?

bitti mi hayırrr bitmediii.. şu elimde gördüğünüz pıçakk bir milimum her derde devaaa yok böyle kampanya 3takım alana 1takımdan bizden hediye... gell vatandaşşş gelll sadece biii milyonn..(reklamlarrrrr..)

hıaaaa 😲🔫(dıkşınnnn... dıkşınnn...)
imza: alfonso jack

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• cıktıgım her erkegı kendıme kolayca baglıyor olabılmem ayrıldıktan hemen sonra tıpıs tıpıs gerı donmelerı :)

0|0
    0|0
    • 2ay

ee zaten çıkıyorsun bağlanmışlar yanı ayrıldıktan sonra dönmeleri bı yetenek mı? oyleyse eğer bende çok yeteneklıyım :) ;p

• 2ay

teşekkür ederim...

• 2ay

ve rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...