Allah Rızası için yardım edin arkadaşlar bu konuda? Siz olsanız ne yapardınız kafam çok karışık?

Arkadaşlar radyo televizyon sinema okuyorum 2. sınıfım yaşım 23. Okulu bitirdiğimde 26 yaşında olacağım. Askerliğim okul bitimine kadar da tecilli, Ama bizim bölümümüz özel sektör olduğu için işsiz kalmaktan çok korkuyorum, ailemin maddi durumuda iyi değil. Okul bittikten sonra askerlik, evlilik vs, Hayata geç kalıcam diye çok korkuyorum, Sizce ne yapmalıyım bu durumda? Ne olursunuz bana yol gösterin siz olsanız bu durumda ne yapardınız?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• o zaman okulu bırak biraz çalış para biriktir sonra askere git gel yine çalışırsın bir işte okyunca da bişey olmuyoki zaten bu devirde ben mesela öğretmenim ama bende işsizim keşke okumasaydım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• valla aklıma sabırdan başka bişey gelmiyo

0|0
    0|0
  • Türkiye'de herşey zor zaten yok 20 yıl okicanda sonra işsiz kalcanda sonra kız bulcanda sonra kızla evlenmek için 30 bin biriktircen de sonra aylarca işsiz kalcanda sonra askere gitcen de ölmeden dönebilcen de gelcen de evlencen de tekrar iş bulcan da çocuk büyütcen de... etcen de yapcan da olcan da...

0|0
    0|0
Yükleniyor...