Kız arkadaşım tecavuze uğradı?

Millet moralim çok bozuk 3 yıllık ilişkim olan sevdiğim kadın bir kaç şerefsiz tarafından tecavuze uğradı. Yanına gelmeme izin vermiyor kız. hayattan sogudum hiç bir şey gelmiyor elimden mesaj atıyorum ben seni her halinle severim bir önemi yok ama olmuyor. psikolojisi si çok bozuk. bana intihar etmek istediğini ve artık bana layık olmadığını söylüyor napcam ben yardım edin onsuz yapapmam

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Olayin sokunu atlatmasi icin ona biraz zaman tani. Şu an buyuk ihtimal saglikli dusunemiyor. Sonrasinda onu ikna edersin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklisin bende bunları dusunuyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz zaman geçsin, olayın şokunu atsın, devamlı onu bırakmayacağını söyle, yanında olduğunu belirt. Sonra o s, refsizlerin cezasını kes.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerçek olduğunu düşünerek cevap veriyorum önce o tecavüzcülerı şikayet edin bir zahmet sonrada sevgisini psikiyatriye götür kolay bişey değil

0|0
    0|0
  • Allah sabir versin

0|0
    0|0
  • Cook gecmis olsun :(

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun 😔

0|0
    0|0
  • sacma... neden dıkkat cekmek ıcın daha ıyı bır yalan bulmuyorsun?

0|0
    0|0
  • Yanından ayrılma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah yardımcın olsun. Senin imtihanında buymuş.

0|0
    0|0
  • Sen bir süre sonra haber vermeden git ona. Yanında ortak bir dostunuz varsa ondan al haberlerini. Uzaktan takip et bir süre. Ve mümkünse ikna edilmeli şikayet için.

0|0
    0|0
  • Yanın da kal. uzmana götür. zamanla atlatacak sakın yalnız bırakma. Adam olana bu yakışır.

2|0
    0|0
    • 2ay

asla bırakmam bro o benim herseyim

• ona sahip çık kolla destek ol

0|0
    0|0
  • sevgine inandığın müddetçe yalnız bırakma istemesede içen içe sana ihtiyacı muhakkak vardır.

0|0
    0|0
  • Ben olsam tecavüz edenleri bulup becerdikten kızın yanından ayrılmazdım ama sen bilirsin tabii.

0|0
    0|0
  • Nasıl oluyor bu? Böyle kolay iş mi var la?

0|0
    0|0
  • Valla çok gerçek olduğuna inanamadım

0|0
    0|0
  • Olay nasi olmuşM

0|0
    0|0
Yükleniyor...