benim gibi sosyal fobisi olanlara sorum?

Sizi en çok rahatsız eden durum ya da durumlar nelerdir?

Örneğin ben alay edilmekten ve karşılık verememekten çok rahatsız oluyorum çok eziliyorum..

Sizi en çok rahatsız eden durumlar neler?

Güncellemeler:
Güncel güncel güncel
Neden böyle

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal fobi ileri seviyede değilse daha doğrusu karaktolojik bir bozukluk değilse kesinlikle kişinin kendisi tarafından tedavi edilebilir. Bende az da olsa bir aralar varken mükemmeliyetçilik (herhangi bir işte veya ikili ilişkilerde olabilir) ve kendimi başkalarıyla karşılaştırma hissi vardı. Neyseki aştım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende sosyal fobi yok ama samimi olmadığım kişilerin yanında konuşmakta zorlanıyorum konuşurken takıla takıla konuşuyorum ve sessiz konuşuyorum ben duyunca onlarda duyuyomuş gibi geliyo

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben gibi ols sfjds

0|0
    0|0
  • bende öyleydim yendim onu kimseyi takmadım

0|0
    0|0
  • sunum yapamiyom :/

1|0
    0|0
  • Evet aynı şeyden muzdaribim

0|0
    0|0
  • Aslan burcuyum eleştiri benim kanımı beynime çıkarıyor resmen. Kükreyip üstüne atılasım geliyor.

0|0
    0|0
  • el kol hareketlerine çok kızıyorum onun haricinde bişey yok

0|0
    0|0
  • Elestirilmekten korkarım

0|0
    0|0
  • çok takma hastalık haline gelir sonra bu durum :(

0|0
    0|0
  • takıntılıyım sadece

0|0
    0|0
  • Agiz sapisrdatanlar

0|0
    0|0
  • Toplu yapilan seylerde hep geriden geliyorum

0|0
    0|0
  • Mecbur olunca yapıyor

0|0
    1|0
  • relax

0|0
    0|0
  • yoldan geçen kızlara fermuarı açıp gösterince ilgi görmemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok fenayım işe girdim 2 saat çalışıp çıktım o kadar kötü oldumki alaycı tebesümlere maruz kaldım

0|0
    0|0
    • sebeb? 2 saatte hemde

• insanlarla iliskim yok kiz calisan bir kız yine bneim gibi oyle durma laf yersin dedi ne yapcagimi bilemedim
      yemek arasi bahanesiyle hemen isten ayrildim annem cok kizgin bana sosyal fobim olduguna inandiramiyorum :(

• özgüveniniz yoksa hayata hep içine kapanık evde pc başında yaşarsanız dışarıda zorluk yaşarsnz toplumdan korkmak yerine savaşmayı deneyin siz kabullenmşsnz sosyal fobim var diye

Yükleniyor...