Hem Türkçü olup Hemde aşırı derece Erdoğanı çok ama çok seviyorum. Benim acaba bu dünyada eşim benzerim varmıdır? Anket?

Türkçüleri çok severim. Nerde bir Türkçü görsem kanım kaynar. Aşırı milliyetçiyim. Tüm Türkçü müzikleri şarkıları dinler bilirim vb vb. Ama bunun üstüne birde aşırı derecede <3 Tayyipi <3 çok seviyorum. Onun o davranışları, hareketleri, siniri, beden dili, hitabet tarzı çok hoşuma gidiyor. Babam ben daha 14 yalındayken baskı yapardı Tayyibi sev akpli ol diye. Ben o zamanlar chpye ve chplilere inanıp Akpyi sevmezdim. Akpden ziyade Tayyipi hiç desteklemezdim, tutmazdım onu. Ama 18 yaşında kısa biri mhp aşkından sonra koyu bir <3 RTE <3 hayranıyım. Gezi parkında kimlerin ne olduğunu iyi gördüm. Ayrıca ben <3 Atatürk <3 hayranıyımda. Bende Tayyip gibi kafama koyduğum bir şeyi er ya da geç yaparım. Bende istediğim bir şeyin olmasını, yapılmasını isterim. Nasıl amerikada birleş milletlerde tüm yabancılara ayar veriyor, hesap soruyor. Bir kere adamda liderlik var. Amerikada kemal çıksa kemküm edip durardı. Hitabeti, ses tonunda bile bir liderlik var. Moralini bozan oldumu saraya çağırıp ayarını verip görevden alıyor. d. d. Hem ben seviyorum Tayyipi. Ülkesini milletini seviyor, düşünüyor. Tayyipin hastasıyım kısaca. Bir kere güneydoğulu doğulu birçok kürt alevisi, sosyalist vb Tayyipi sevmez. EE bende bunları sevmem. Konjektür bile benim Tayyipe olan hayranlığımı haklı çıkartıyor. Şimdi ben Tayyipi tutmayımda obamayı mı tutum. Berkin elvancılar ben sevmem. Onlarda Tayyipi sevmez. İşte kan çekiyor yaa. Benim gibi düşünen var mı acaba? Erdoğanı sevmeyenlere bakıyom o kişilerinde davranışı ahlağı benim hoşuma gitmez. Akp kürtlerle bazen haşır neşir olsa dahi Erdoğana olan aşkım sempatim bitmiyor. Bir tek ona tolerans tanıyorum sınırsız yetkisi var benim gözümde. Tayyipin suratı tipi bile tatlı yaa temiz, dürüst bembeyaz bir adam obamanın merkelin yanında ayak ayak üstüne atan tek lider Atatürkten sonra. Hepsinede ayar verir.

• İLGİNÇ BİRİSİN
    13% (2)27% (3)19% (5)Oy Ver
  • SENİN GİBİSİNİ İLK DEFA GÖRÜYOM HAYATIMDA
    13% (2)18% (2)15% (4)Oy Ver
  • VARDIR
    67% (10)36% (4)54% (14)Oy Ver
  • SEN TAM BİR FAŞISTIN
    7% (1)19% (2)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Chpde sezgin tanrıkulu, eren erdem var. Halktvde ayşenur arslan var, hüsnü maniki var. Ben Tayyipi hiç sevmesem bunların hatrına yine Erdoğanı desteklerim. Helede sezgin tanrıkulunun hatrına. Dikkat edin burda yoğun şekilde ironi var. Zeki olan anlar bu paragrafı.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• sen ne diyon kardeş
    türk
    mhp
    tayyip
    gezi
    atatürk
    ülkesini milletini sevmek
    kürtler
    aleviler
    berkin elvan
    obama
    merkel
    SEN NE DİYON KARDEŞ
    beynim yandı şu yazdıklarını okurken
    bir yerden gireyim küfretmeye dedim ama
    nerden aldıysam elimde kaldı
    atatürkü sevip
    atatürk düşmanı tayyibi sevmek
    türkçü olup
    ülkenin yarısını kürtlere
    yarısını suriyelilere veren tayyibi sevmek
    berkin elvancıları sevmiyorsun diye
    tayyibi sevmek
    bak tüm bunlar bir zeka geriliği belirtisi
    kimsenin baskısı altında kalmadan
    objektif yayınlardan ve sitelerden
    biraz geçmiş tarih siyasetini
    biraz ülke siyasetini öğren
    öyle gel
    benim sinirimi bozma

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk özgürlükçü ve Türklük kültürünü ön plana çıkaran bir adamdı.

Erdoğan ise;

* Türklerin arap gibi yaşaması için her şeyi göze alıyor.
    * Kadınların doğurmasına bile karışıyor.
    * İnternette hangi sitelere girmemiz gerektiğini belirliyor.
    * Kızlı erkekli kalınır mı yahu diyor...

Kısacası insanların kişisel hak ve özgürlüklerine karışıyor. Atatürk ise tam tersi başta kadın hakları olmak üzere tüm topluma özgürce yaşamayı sağlamıştır.

Yani her iki siyasi görüşü sevmen çok zor. Bu arada Atatürkçü demek CHP'li demek değildir. CHP'nin ya da hiç bir partinin %100 Atatürkçü düşünceyi yansıttığını kimse idda edemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ciddiysen komik değilsen daha komik

0|0
    0|2
  • Sen * bir trolsun

0|0
    0|0
  • inadına rte inadına akp.

0|0
    0|1
  • Türkçü biri arapçı peygamberi nasıl sever anlamış değilim.

0|1
    0|2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...