Haftalık kaç lirayla geçiniyorsun? Ben seçim akşamındaki chpliler gibiyim? Haftalık geçindiğin miktar yetiyor mu? Anket?

Benim hayatımı anlatsam burda roman tarih olur. 5.5 YIL önce ailem ayrıldı. Ben babam ve annemin akrabaları yüzünden okuyamadım. Yoksa çok zeki biriyim. İki yıllık yere gittim ondanda mezun olamadım. Çünkü moralim bozuk, kafam rahat değil. Çevremdekilerin hepsi manyayk insanlar. Okuyamadım malesef bunlardan dolayı. Ve dolayısıyla işim yok. Ben öyle amelelik işlerini yapamamda. Emir almayı, ameleliği pek sevmem. Beyaz Türkler gibiyim. Daha doğrusu suriye gibiyim. Şimdi babam güzel semtte oturuyor. evi 300 bin lira eder. iki tane doblosu var. 25000 lirada parası var borsada. Dedemin parasınıda alıyor. Ama bu yobayzın bana bir tane faydası yok maddi ve manevi. Noelden noele arada bir 50 100 verir. O da 45 100 gün arasında yani. Buna 100 liracık bir servet gelir. Annemde bana haftalık 50 liracık sadece 50 liracık bir fatma aliye veriyor. Moralim aşırı çok bozuk 1 yıldan beri artık. Bunlar benle dalga geçiyor yaa. Anneannemin evi uyduruk bir semtte. Aynı halep gibi semt. Gezecek, tozacak, doğru düzgün bir yer değil. Hep ot, hamur uyduruk şeyler yapıyorlar yemek diye. Ama ben yeme içmeyi çok severim. bu 50 lira anca ve anca benim yememe içmeme gidiyor. o da yetmiyor. Esad gibi bir yerden takviye güç alıyorum d. d. d. Annem ve babam beni seçim akşamındaki chpliler gibi yapıyor d. d. bunlar parayıda boşverin tam çomayr insanlar. Öbür davranışlarıda hiç hoşuma gitmez. Siz ne kadarla geçiniyorsunuz haftalık? Bu şartlarda bile padişah gibi yaşıyorum. Çünkü benim bana göre mini bir servetim var. 11000 liram var. Bu parayla dolar euro altın işi yapıyom. Burdan gelen karlada güzel güzel yiyom içiyom. bir döngü dönüyor işte. Ben et yemezsem ölürüm d. d. d.

• 10
    43% (3)67% (2)50% (5)Oy Ver
  • 20
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 30
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 40
    14% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • 50 üstü
    14% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • 100 üstü
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 250 üstü
    29% (2)33% (1)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Idare ediyoz yetiyor cok sukur

0|1
    0|0
  • İşsizim galiba tüm yazılanı okudum :/
    100 lira falan gidiyor bir haftada :(

0|1
    0|0
    • 2ay

tatlı cadı iyi 100 de fena değil.

• 2ay

Gitmese daha iyi :/

• 2ay

oyy. kıyamam sana ben. vallaha ben tek başıma yalnız bir insanım. yeme içmeyi çok seviyom. sigaram içkim yok. haftalık 50 lira para degilki ben yeme içmenin efendisiyim. evlendiğim kız çok şanslı olur benim. onu kuş sütüyle beslerim vallaha

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...