Kapat

Üniversiteye yeni basladim ev tuttuk ev sahibi kadın 40li yaşlarda kocası yok. çok yakın davranıyor ne yapcam?

Üniversiteye yeni basladim ev tuttuk ev sahibi kadın 40li yaşlarda kocası yok. çok yakın davranıyor ne yapcam?
Anlayın ışte 10 yıl önce ayrıldım kocamdan yalnizlik kötü felan sürekli gelip duruyor.

Güncellemeler:
Yardım
Bakarmisin

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bunu farklı algılama hemencikten belki kadın farklı bir amaç için öyle yapıyordur veya sana öyle geliyordur kardeşim

0|0
    0|0
    • Yok kardeşim belli yani türbanlı bayan geçen öyle elbise giymiş ki herşeyi belli

• bu senin baktığın bakış açısına göre değişir neden diye sorarsan ünv hayatında belli bir yaş sınırı içerisinde takılırsın veya ünv verdiği mutluluk ve heyecanla kimi bulursam diye

• Zina yapma aslan parçası

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Atil kurt

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam uzak durmaya çalışırdım ve elimden geldiğince kaçardım. Daha da abartırsa aileme falan söyleyip evden çıkardım. Bu devirde böyle tiplerden uzak durmak lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Uzak dur ya kaç yaşında kadın sen mesafeli ol bence sonra başına bela olmasın 😂

0|0
    0|0
    • Bina saten boş gibi benim altimda oturuyor bilmiyorum yani.

• Amma burada gurbet kimseyi tanımıyorum 😐 yalnizligimi alır gibi

• Sen kadından kurtulmak istemiyorsun baya neyse başına bela olmaz umarım ☺️😀

• bizim ev sahibi de öyle ya sürekli gelir yalniz hissediyorlar kendilerini

0|0
    0|0
  • koynuna girer yakında :D

0|0
    0|0
  • Sonrada git kendinde zorla tecavüze uğrayan kızları kötülemekte hak bul senden herşey beklenir ona buna kaşar vs de kendin yemediğin nane bırakma dünya temizi aslan parçası gibi süzül ortalarda sanada bu yakışır zaten

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...