Kilolu kızlar hakkında düşünceleriniz neler?

Ben de aşırı olmasa da kilolu birisiyim. Zaman zaman çevremdeki insanların tepkileri beni üzse de bu şekilde yaşamaya alıştım bazı rahatsızlıklarım yüzünden kilo veremediğim için alışmak zorundaydım.
Sizce kilolu kızlar ne derecede çekici? Daha doğrusu çekici bir yönü var mı?

0|0
19|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ya zor bir soru... Günümüzde kilo sorun elbet ve tüm hastalıklara yol açan bir bela... Kimse kilolu olmak istemez ama birtakım sebepler kilo aldırabilir...

Gelelim soruna! Kilolu kadın çekici midir? Evet, çekici bulduğum zamanlar olsa da, genelde dikkatimi çekmiyor benim... Yani sevgili anlamında bir türlü yanaşamıyorum onlara... Kendi boy ve kilomdan dolayı yanlarında çocuk gibi kaldığım için mümkün olduğunca uzak durmayı tercih ederim... Fakat iyi bir arkadaş ya da dost olabiliyorlar bana...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şeye alışmak zorunda değilsin hormonal olarak ciddi problemleri olduğu için hem obez hem de ciddi anlamda kıllı olan bir arkadaşım önce tedavisini oldu (ilk yıl hiçbir değişiklik yoktu ama pes etmedi) ardından spor ve diyetle kilo vermeye başladı, sonra da lazer epilasyon ile vücudundaki tüylerden kurtuldu. Bu süreç 3,5 yıl sürdü ve liseden sınıf arkadaşım olduğu için her anına şahit oldum, önemli olan yılmamak ve umudunu yitirmemekte istersen her şeyi başarabilirsin bunu sakın unutma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• kilolu veya zayıf olsan bunu eleştirmemek lazım çünkü yaratan böyle buyurmus böyle olmak zorundayız her zaman halimize şükredelim ve şunuda eklemek istiyorum her bayan gibi sizde çekicisiniz elbet :)

1|0
    0|0
  • Avantajlı yönleri fazlasıyla mevcut. Tecrübeyle sabit

1|0
    0|0
  • Ya yüz güzelse kiloyu pek sorun etmiyorum ben

0|0
    0|0
  • iyi kızlardır

0|0
    0|0
  • normal sevimli olurlar

0|0
    0|0
  • Itici

0|0
    0|0
  • Çekiciliğin kiloyla, boyla, selülitle, yüzdeki kusurlarla vs alakası olduğunu düşünmüyorum. Bir kadına en çok yakışan şeyler doğallık ve özgüvendir..

0|0
    0|0
  • dunyada ve ahiretde bas taci abimizdir.

0|0
    1|0
  • Yanak siskiniiginden gözleri kaybolmamissa, gidisi gerdanina sarkmamissa sorun yok. balik etli tatli tombullardan ise sorun yok yani.

1|0
    0|0
  • Aşırı olmadığı sürece kötü bir şey düşünmem ama aşırı olursa acıyabilirim çünkü hayat öyle zor olur

0|0
    0|0
  • eritebilirler

0|0
    0|0
  • Çok aşırıysa çekici bir yönü yok

0|0
    0|0
  • Kilolu kızlar zayıflasın.

0|0
    1|0
  • Seviyorum ya tombikleri bende biraz tombiğim ondan sanırım

0|0
    0|0
  • candir onlarda 😍

1|0
    0|0
  • Var tabi ama aşırı olmadan

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • kilolu seven erkekde çok vardır rahat ol allah herkesin kısmetini verir başka özelliklerini geliştir

0|0
    0|0
  • Yatakta harika olur

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • zayıflayın patlayacak bomba gibi dolaşmanın bir anlamı yok dimi

0|0
    3|0
    • 2ay

Biraz kilo al sende belki beynin sonradan oluşur.

• 2ay

Ya insanlar senin beyinsizliğine ses etmeyip dokunmuyosa sana noluyo da o insanlara laf ediyosun. O hakkı sana kimse vermedi yani kendine gel. Yarın birgün bir hastalığa yakalanırsın öyle ilaçlar içersin ki daha beter olursun. O yüzden o boş olan kafanı kullanmaya çalışmak yerine doldurmayı dene.

• 2ay

@Pera05 canım arkadaş sana ne oluyorda bana çemkiriyorsun bu senin sorun mu senin sorun da mı sana yazmışım gibi atlıyorsun sana ne oluyor sana giren çıkan ne de yandım anam diye ağlıyorsun ortalıklarda. hastalıkmış herşeyin 40 çeşit çözümü var yani bu dünyada bahanelere yer yok. patlayacak bomba gibi 2 kızla çıktım ikiside zayıflayabilirim dedi ben spora gittim diyet yaptım zayıfladım harika forma kavuştum ikiside aynıydılar hatta daha fazla kilo almışlardı neden mi boğazlarına sahip çıkamdıkları için. ben akşam 6 dan sonra hiç yemek yemezken onlar gece yatmadan önce yiyor yetmiyor uyanıp uyanıp yiyordu. ikisinide bıraktığımda tek dedikleri pişmanız olmuştu. hastalık varsa tedavi için doktora gidilir kilo varsa diyet yapılır spor yapılır tüm spor salonları spor hocaları diyetisyenler keyfi hizmet veriyor sanki. bu sebeple bana gelipte sana giren çıkan yokken çemkirme. bana beyinsiz deme hakkınıda sana hiç birşey vermez

• Kiloya gerek yok biraz spor ve düzenli beslenmeyle toparlamak mumkün

0|0
    0|0
    • 2ay

Rahatsızlığımdan dolayı hareket kısıtlamalarım ve normalden fazla besin ihtiyacım olduğu için spor ve diyet yapamıyorum ayrıca kullandığım ilaçlarında kilo almayı kolaylaştırmak gibi bir yan etkisi var.

• 2ay

Saglıklı beslen? Cok ye ama meyve sebze ye o zaman abur cubur ya da yaglı besinler degil

• Bse düşünmuyoruö

0|0
    1|0
  • seksilerrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Göbek olmasa çok çekici buluyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • 200 metre uzakta dururum :/

0|0
    0|0
  • bana gore evet var

0|0
    0|0
  • Çok tatlı oluyolarr

0|0
    0|0
  • şişko oldukları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Bir düşüncem yok

0|0
    0|0
  • Yüzleri güzel olur genelde 😂

0|0
    0|0
  • Aşırı kilolu değillerse bence tatlı görünüyorlar

0|0
    0|0
  • bilmiyorum bunu tek ben mi farkettim ama. tam zıtlarımız bizi çekiyor. bende zayıf birisi değilim. dışarıda da gördüğüm bu şekilde genelde kilolu kızların yanına sırık diye tabir ettiğimiz uzun zayıf erkekler oluyor. benimde başıma gelmiş olaydır. sen mesela o erkekleri nasıl kötü görmüyorsan. *eğer çok kilon yoksa* onlar da aynı şekilde. bence..

0|0
    0|0
  • Zayıflayabilirler bu onların elinde sağlık sorunları varsa kendilerini öyle kabullenip sevsinler tabi

0|0
    0|0
  • çekici bir yönü yok açıkcası :/

0|0
    0|0
  • kilo vermek bu yaşlarda çok zor bir şey değil bence kilolarınla sağlık açısından barışık olmamalısın. görüntüye gelince kızlara veya erkeklere de kiloyu ben yakıştırmıyorum. çok zayıf ol demiyorum tabii ki ama ideal kilo en iyisi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kilo alıp vermek benim elimde olan bir şey değil ben kendini tutma konusunda başarılı birisi olduğumu düşünüyorum normal şartlarda olsa zaten bu kiloya asla ulaşmazdım.

• 2ay

herhangi bir hastalığın varsa onu bilemem ama kilo vermek imkansız değildir

• Tatlılar bnce hepside cpk guzel. oluyor ama cok da kilolu olmak sagliga zararli birak baskalrinn ne dusundugunu

0|0
    0|0
  • Bence aşırı değil diyosan balık etlisindir ve bence bir bayana çok yakışıyor öyle sarılınca kemik gelmıcek falan güzel şeyler

0|0
    0|0
  • Çok minnoşlar

0|0
    0|0
  • Çekici yönleri yok bence ama yüzleri güzelse sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Yemegi fazla kacirmis

0|0
    0|0
  • Ağır bir hastalık olmadığı sürece veremiyprum bu bu yüzünden demek bahanedir.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene görün

0|0
    1|0
  • Bahane bence ilaç sözü azaltılması ve ile kilo verilebilir hastalığın ne çok mu ciddi?

0|0
    0|0
  • tam yanak sıkmalık çok tatlılar bence 😂

0|0
    0|0
  • Kilolu insanlarin bazilarini cok cana yakin buluyorum

0|0
    0|0
  • Üzülüyorsan bişeyler yapıcaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...