Ülkücüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben bunun biraz Faşistlige , irkciliga , dindarlik deyipte her seyi yapanliga , saldirganliga , akpli olmaya , cahil olmaya doğru gittiklerini dusunuyorum maalesef :/ siz bu Ülkücüler hakkında ne düşünüyorsunuz? :DÜlkücüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Iclerindeyim bunlar gibi guvenilmez menfaatinr gore heryere donen kisiliksizler gormedim. Allah imanlarinin eksik oldugunu dusunuyorum bunlardanadam cikmaz ancak vurma ve kirma baska bir b* bilmez haa birde kari kiz muhabbeti var onlarda.

1|0
    0|0
    • 2ay

Katılıyorum sana.

• 1ay

Sagoll

• 1ay

Rica ederim canım

Erkekler Ne Diyor 15

• Arap asimilesinde olan Türkçüler.

2|1
    0|1
  • Eğitimsiz, basit insanlar.

1|0
    0|0
  • Ülkücü olmak her hangi bir görüşe değil ülke geleceğine fayda düşünür
    lütfen saçmalamayınız..

0|1
    1|0
  • Onlar da ayrı bir yobaz.

1|0
    0|0
  • O dediklerini tek tek tez olarak patlatabilirim ama seninle uğraşıp değerli çalışma zamanımı harcamayacağım

0|0
    2|0
  • Ben aşırı fanatik Türk Milliyetçisiyim. Ülkücü değilim olmamda. mhplide değilim. Türkçülere sempati duyan onlara yakın olan bir milliyetçiyim. Muhafazakarda değilim. Ama Erdoğan hayranıyım. Ne kadar ilginç biriyim ben yaa di mi. Ben bile kendimi çözemiyorum. Ülkücülerden pek haz almam. Helede ülkücülerin ocağa giden tarafı tam bir yobayz, bağnayz, cahiyl. Gösteriş, menfaat bunlarda diz boyu. Ben tüm ülkücülerden daha milliyetçiyim. hemde gerçek milliyetçiyim.

0|0
    1|1
    • 2ay

Erdoganin yaptıklarını bir araştır istersen. Bu turkculuk degil cormarlik. Birgun fetoyla pkk ile el eleydi şimdi onlara terorist başı diyor. Koyun gibisiniz. manipulasyona girmiş ilerliyorsunuz.

• 2ay

Ermeninin kızı seni seviyom ısıyrırım yerim bak seni.

• alayı serseri

1|0
    0|0
  • Gereksizler

1|0
    0|0
  • dusuncesizim

0|0
    0|0
  • Parti tutan insanlar ahmaktir.

0|0
    2|1
  • Bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Faşizm en dibi ırkçı

0|0
    0|0
  • Bu kız asena olmalı.

0|0
    1|0
  • Senin düşüncen boş ve b. k atmaya yönelik kimsenin de umrunda değil kimse de senin fikrini hicbi zaman sormayacak ağlamaya devam 👍

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Türkçü olacaksın en temizi 😂

1|0
    0|0
  • Ülkücü candır kandır. Ülkücü vatani için gözünü kırmadan her şeyi yapandır. Allah Ülkücüleri korusun

0|0
    1|0
  • Siir ne alakali sacma sapan bir siir.
    Benim siyasi gorusum o yonde ve her siyasi goruste oldugugibi bunda da sig olan lar var, bu insanlara takilip genelleme yaparak ulkuculugu elestirmemeliyiz bagnaz veya cahil diye.

0|0
    0|0
  • Ben Ülkücüleri seviyorum.

0|0
    0|0
  • Ülkücü kandır candır

0|0
    0|0
  • Söylediklerinin tam tersini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ülkücüler imanın ve vatanın yılmaz neferleridirler

0|0
    0|0
  • Vatanı için ölmeyi borç bilenler hakkında ne düşünülebilir?

0|0
    1|0
Yükleniyor...