Sevdiğim cocuk alevi?

10 aydır konuştuğum biri var birbirimize karşı bos değiliz. Aslında sevgılı gibiyiz. Surekli yanyanayız sarılıyo falan ama cocuk alevi 😔 cook seviyorum ben onu. Napmalıyım yardımcı olur musunuz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bak, bu sorun değil. Off trol müsünüz arkadaşım be ! Seviyorsan seviyorsundur. Aşkın dini mezhebi falan olmaz. Irkla da alakası yok

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani? Alevi ise ne olmuş? Şu ırkçı paylaşımlara ne zaman son vereceksiniz sizi cesur üyeler?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Vereceksen ver, vermeyeceksen de tezgahın önünü kapatma ki düzgün insanlarla tanışma şansı olabilsin çocuğun.

0|1
    0|0
  • Alevi ne yapmalıyım mı. Aleviyse baştan bir gece limon sarımsak ve kırmızı biberli marinede beklet. düdüklü tencerede en az 4 saat pişir...
    Alevi ne yapmalıyım ne demek mk. Alevilere kurban olun siz. Senin gibi hatunu beğeenen alevinin de aklını s... kim

0|1
    1|1
    • 2ay

Terbiyesizlik yapma

• 2ay

Terbiyesiz sensin. Sanki bir yaratıktan bahseder gibi bir insandan bahset sonra bana terbiyesilik de

• Cocuktan ayril, başi agirmasin yok yere.

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden

• 2ay

Ya bak nikah düşmüyor diye duyduum yoksa cok seviyorum ilerde sorun olmasından korkuyorum

• 2ay

Ben de diyorum ki ne ileride ne de simdi hic basi agirmasin cehaletle..

• yetti lan bu ayrımcılığınız. bitmediniz bir .

0|1
    0|1
    • 2ay

Ayrımcılık değil nikah düşmüyor diye biliyorum

• 2ay

ne alaka arkadaşım. kafayı değiştirin artık. neden nikah düşmesin. beyniniz sapık sizin

• Seviyorsanız adam gibi sonuna kadar gidin derim.. Neticede Alevilerde insan yani iyi insanlar hatta genel olarak ben çok severim benim düşüncem böyle..

0|0
    0|0
  • Alevi diye ne oluyor, insan mı yiyorlar?

0|1
    0|0
  • alevi olunca ne oluyor? Ben de aleviyim?

0|1
    0|0
  • alevi de insan eğer alevi diye ayrılacaksan biz aleviler alevi kızı da buluruz

0|0
    0|0
    • 2ay

Nikah düşmüyor diye biliyorum ondan dediklerinle alakası yok

• 2ay

yok düşer bizde müslümanız kim demişse gelsin onu şamar edeyim

• İnsan değil mi

0|1
    0|0
  • İleri de kültür farkı ortaya çıkabilir.

0|0
    0|1
  • çok sorunsa senin için ayrıl

0|1
    0|0
  • Yunus Emre kelimesi kullanma onlara yeter sonra ağlıyorlar 😂

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Sende seviyosan bunu dert etme bence

0|1
    0|0
  • Benimde sevglm alevi 3 senedir çıkıyoruz. Ve benim Ailem karşı evlatlktan reddederiz felan dediler

0|1
    0|0
Yükleniyor...