Gerçekten musallat mı oldular?

Arkadaşlar, şimdi işin ciddiyeti çok fazla. Makaraya almayın yardımcı olun. Şu son 2 gecedir garip şeyler yaşıyorum. İlk gece 3 tane cin gördüm biri ayaklarımın ucundaydı biri solda biri sağ tarafımdaydı bana bişeyler söylediler korkuttular besmele çektim kardeşimi uyandırdım uyudum. Dün gece de 2 tane cin geldi bir tanesi boğmaya çalıştı birisi de ayaklarımı çekiyordu. Zor bela dua okudum öyle kurtuldum. Acaba sebepleri neler yardımcı olun hocaya gideyim mi.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hoca ya git, musallat oluyolar, bir adamın eşide cinlenmiş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle şunu öylemeliyim ki eğer onlar hakkında kötü birşey söylediysen hemen tövbe et. ya da onları çok düşünüyorsan, sürekli araştırıyorsan acilen bırak. Eğer bunlarıda yapmıyorsan sorun sende değildir. Bazen kötü cinler insanlarla dalga geçip korkutmak ister. Bu konuyu ailene danış ve bir cami hocasına git. Kesinlikle bir büyücüye değil, öyle birşey yaptırmayı bile sakın düşünme. Hocaya gidersen sana bir muska yazacaktır sanırım. Onu sadece tuvalete giderken çıkar onun dışında hep boynunda dursun. Birde tuvalette çok fazla oyalanıyorsan eğer rahatsız olmuş olabilirler

1|1
    0|0
    • 2ay

Bayadıır araştırıyorum. İsimlerine kadar.

• 2ay

Dogru soyluyorsun.

• 2ay

🙏🙏

Erkekler Ne Diyor 13

• Ooha nasıl birşeye benziyolardı

1|0
    0|0
  • Nas ve felak oku bir de buyuk cevşeni android telefonuna indir 24 saat yuksek sesle dinle gunde 5-6 kere sıradan çalsın.
    seksten uzak dur
    abdestsiz gezme
    besmelesiz işe başlama geçer
    hocalar değil senin duaların kurtarır seni.

1|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin tanidigin bir hoca varsa git yoksa tavsiye edebilirim bir dönem benimde başıma gelmisti.

0|0
    0|0
  • Pskolojik olarak sorunların var doktora görün güzel kardeşim. Cin denen birsey yok çünkü psikolojisi bozuk insanlar görüyor

0|0
    2|1
    • 2ay

Psikolojim bozuk onun için destek alıyorum zaten, ama ben var olduklarına inanıyorum ve varlarda. Çünkü onları hissediyorum.

• Cinler durduk yere insanlara musallat olmaz bence git psikologa görün.

0|0
    0|0
  • Boşver hocayı carpildiktan sonra ya sakla

0|0
    0|0
  • bana musallat var zaten beraber yaşamayı ögrendik stres yapma

0|0
    1|0
  • musallat etmişsin başına ya uğraştın ya da başka birsey

0|0
    0|0
  • Hemen buyu yaptir

0|0
    2|1
  • Bu cinlerde hep müslümanlara musallat oluyor.

1|1
    2|1

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hocaya git

0|0
    0|0
  • Bismillah git git

0|0
    0|0
  • kızım seni öldürecekler :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...