Ateistlerin savunduğu görüşler nelerdir?

Ateist değilim müslümanım ama başkalarının görüşlerine saygım sonsuz. Ateizmi merak ediyorum savunduğunuz görüşleri yazarsanız sevinirim :)

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• fizik temellerine göre hiç bir şey yoktan var olmaz bu görüş için allaha yok sayarlar

ve eğer yoktan var oluyorsa insan ve evren uyumu da yoktan varoldu diyorlar
    -müslümanım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Big bang, la mark in vardi sanirim o curutuldu, darwinin var bude evrim teorisi ona inan hala var mı bilmiyorum. Bu gibi seyler iste

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• 1. Dünya'nın yaşı 4.5 MİLYAR yıl. Hayat'ın varlığı ise 3,5 Milyar Yıl. Yani Dünya'da 1 milyar yıl çöp dahi yoktu. 3,5 Milyarlık hayatta Günümüz insan formatı 10000 bin yıldır var. yani 3. 490 bin yıl dünyada insan yoktu. Buda dünya'nın Allah'a kulluk etsinler diye yaratılmasının çürümesidir.

2. 10 bin yıllık hayatta Dinler sadece kudüs bölgesinde şekillenmiştir. Japonyaya 400 yıl önce ulaşmıştır. O zaman kadar o adamlar dinsiz yaşadı.. şu an insanla temas olmayan herhangi bir adada dünyaya gelsen. Ölürken dinden bir haber ölürsün. Din doğuştan gelmez. Toplumla öğrenilir.

3. Kutsal kitaplar birbirinin kopyasıdır. Lakin hepside Mısır kaynaklarından alıntıdır. Ve daha cok var. Yoruldum yazarken.

0|0
    1|0
  • Evrim, tesadüf... Bunları savunurlar.
    Not : Müslümanım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...