Yardım edin artık ölmek istiyorum :( ?

Meraba ya galiba benim psikolojim bozuldu şöyle ki ben aslında eskiden hep gülümseyen hiç ağlamayan bir insandım. Fakat artık nolduysa herşeyden sıkılıyorum herşey çok monoton 2. sınıftan 8. sınıfa kadar bir okulda okudum orda 2 arkadaş edindim çok eğleniyoduk ama artık farklı yerlere dağıldık ben çok özledim onları sonra lise 1 de değiştirdim oradaki insanlar eğlenceliydi ama okul sıkıcıydı şimdi yeni bir okula yazıldım ama burası daha sıkıcı okula gidince içim bir daralıyor arkadaşım var yok değil ama ilk hafta tenefüsler 15 dakika ve çok sıkıcı eve gelince bu yüzden ağlıyorum bir an mutluyum bir an mutsuzum daha alışamadım sanırım ben ne yapıcam ve okula gitmek istemiyorum çünkü bugün naptıysam yarın yine aynısı hiç eğlenceli değil yardım edin lütfeen 😢

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ihtimalle geçici bir durum. Hobilerinle uğraşmak işe yarayabilir. Sürekli bir şeylerle meşgul ol. Sıkıntılı bir düşünce geldiğinde onu uzaklaştır kafandan. Mesela eskidenki mutlu anları hayal et o anları tekrar yaşa. Ağlama konusuna gelince sakın kendini tutma. Nerde olursan ol. Ağlamak insanı rahatlatır. Bu dediklerimi uygula hiç bir şeyin kalmaz emin ol.

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkürler ama içimde hep bir sıkıntı oluyor yani çok monoton bir hayatım var okuldan eve gelince direk uyuyorum yorgunluktan 6 da geliyorum tüm gün uyuyorum bu stres mi bilmiyorum ama 3 4 kilo verdim 2 haftada

• 2ay

Bende eve gelince uyuyorum.6 saat filan. Tamam işte bir uğraş bul. Hobim yok diyorsan her şeyi dene. Bir sürü kursa git. Spor olur, bilgisayar, sanatla ilgili bir şey olabilir. Hobini bulunca zaten hergün onu yapmak istiyceksin. Hatta bağımlı bile olursun 😊 Yani kısaca kendine bir uğraş bul.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sahte kalabalıkların olacağına asil bir yanlızlığım olsun oda geçer 😉

0|0
    0|0
  • okul rehberlik servisine git sona yol gösterecekler orada

0|0
    0|0
    • 2ay

:( :(

• 2ay

rehber hocanın görevi bu seni okula alıştırmak
      eğer alışamazsan sana yol gösterme rehberliğin işi

• Ergenlık sanclıları bunlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Ergenlik değil her insan yaşlıda olsa üzgünlük hissediyor sen şimdi üzgün olsan ergen mi oluyosun?

• 2ay

Hayır canım ne alaka uzgun olmak ayrı senın durum ani duyu değişimleri kendini yalnız hissetme vs buda ergenliğin sonucları bu kötu bir şey değil bu normal!!!

• 25 yaşında ne okuduğunu sorabilir miyim

0|0
    0|0
  • arkadaş bende bunları yaşadım ama ölmek aklımdan geçmedi

0|0
    0|0
  • Saçmalama ölüm çözüm değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Cidden artık bıktım hayatımdan eskiden mutluydum şimdi ise her gün ağlıyorum

• 2ay

Sebep ne yani Bu kadar bıktın

• Çok uzun ama bidigim yek şey yaşaman gerek

0|0
    0|0
  • yaw amaan ergensin belli geçer arkadaş geçer ilerde dersin saçma sapan durumlar olduğunu

0|0
    0|0
    • 2ay

Belki sana saçma geliyodur ama benim yaşama sevincim yok artık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...