Erkekler, kadın cinayetleri sizce neden işleniyor?

Bir erkeğin bir kadını öldürecek duruma gelmesinde büyük bir aşkın mı payı vardır yoksa sevmeyen bir adam da bunu herhangi bir nedenle yapar mı?

0|2
40

En İyi Erkek Görüşü

• Adam karısını aldatırken yakalayıp öldürüyor gidip teslim oluyor hakim soruyor niye öldürdün evladım adam da hakime soruyor siz olsaydınız napardınız diye hakim cevap vermiyor sonra diyorki namusumu temizledim. Hadi aldatmayı geç resmi olarak boşandıktan sonra öldürülen de çok adam hazmedemiyor kafa arabesk kafası ya benimsin ya toprağın diyor öldürüyor malesef durum böyle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Bunu en iyi anlatan kelime cahillik ve geri kafalılıktır evli bir erkek olarak söylüyorum karımı kendi yatağımda başka erkek ile yakalayım öldürmem direk bosanirim 5 kuruş nafaka da vermeden yoluma bakarım ne halleri varsa görsünler üstelik birde manevi tazminat davası açarım iyice rezil olsun esine dostuna ailesine diye

1|0
    0|0
    • 2ay

Mantıklı ama öyle bir durumda sanırım insan mantıklı düşünemiyor genelde.

• Kadınlar bazı şerefi olmayan erkeklerle çıkıyor, sonra o erkekler o kadına tecavüz etmeye kalkıştığında kadın direniyor ve öldürülüyor..
    Çoğu bu şekilde. Adam gibi adamları sevmezler zaten.

1|0
    0|0
  • Bir yandan kadınların bir yandan da erkeklerin suçu var, kadınların şımarıklığı ve aşağılamaları erkekleri çok sinirlendiriyor o duyguları sindiremiyorlar ve en sonunda işi cinayete dökmek zorunda kalıyorlar, çünkü o siniri ancak öyle çıkartabilirler, iki tarafta haksız. Tabi bana göre.

1|0
    0|0
  • Küçüklükten itibaren dayak ile büyütülmenin etkisi vardır. Çocuk bilinç altında şiddetin çözüm olduğunu düşünüyor ve yaş ilerledikçe masumiyetler kayboldukça o da şiddetin en büyüğünü yapıyor

1|0
    0|0
  • Bu durum kadına yönelik değil genel olarak türk insanının şiddete meğilli olmasından kaynaklanıyor en ufak şeyde parlıyoruz artık gerginlikle dolu bir millet olduk sebebi az çok ortada.
    Geçim sıkıntısı maddi manevi problemler Hayat şartlarının zorlanması yaşam mücadelesi, hakedilmeyen muamelerle karşı karşıya türk insanı dolasıyla şiddete yönelen bir milletiz.

1|0
    0|0
  • Ben oldurmezdim bosardim. onlar psikopat hasta ruhlu insanlar

1|0
    0|0
  • Herşey beklenebilir kimseye güvenme... ama şuda kesin ve net seven insan sevdigi hata yapsa bile sadece gözlerine bakıp anlatırdım sinirimi ve ondan öyle bişey beklemediğimi ve arkamı döner giderdim

1|0
    0|0
  • Bir kere insan öldürmek o kadar hafif birşey olduki. İnsanlar korkak ve güçleri kadınlarada yetiyor. Cahil kesim epey bir fazla ondanda kaynaklanıyor. Hala töre gibi saçma sapan adetler var ve küçük cocuklar kendi duygularını yaşayamıyor. Kapalı kutu aşık oluyorlar. Türkiye aynı kafa devam eder hep.

1|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra başka erkekle düşünememe, boşansa bile hala onu namusu görmesi, ekonomik bunalım cinnet,

1|0
    0|0
    • 2ay

Kadinin başka erkekle olmasına tahammül edemeyen bir erkek seviyordur. Seven biri nasıl öldürebilir kıyabilir ki.

• 2ay

Sevme değil saplantı, sonuçta sevip evlenip döven el kaldıran da var, sonuçta herkes biliyor o onun eski eşi , kendi sahip olduğu kadın bir başkasının koynunda , bunu kaldıramıyor o kişilerde kadına değer yok o benimdi anlayışı var kaba tabirle eşya gibi görme kadını duygusu olmayan git gel getir komutlarıyla hareket eden bir canlı olarak görüyolar

• Olay durumuna bağlı keşke son olsa cinayetler. Bazen öldüren haklı oluyor bazense ölen ama masum kadın cinayetlerinin son bulması dileğiyle diyelim biz.

1|0
    0|0
  • Sevmeyen biri de herhangi bir nedenle yapabilir

1|0
    0|0
  • Serseri deli tiplerle aşk yaşamaya çalışıyolar.

1|0
    0|0
  • insana kıymak sevgi aşkla bağlantısı olamaz tamamen ruhsal bozukluk cinnet

1|0
    0|0
    • 2ay

Bu neden olur yani bir insana öfkelenicek hangi sebep onu öldürmeye kadar götürür?

• 2ay

bunu bilmek için o an o ruh halinde olmak gerekli ya gerçekten biz sevmesini bilmiyoruz da onlar öldüreyesiye seviyor ikinci bir durum beyni uyuşturmak o an belkide cinayet işlenmiyor alkol uyuştucu değişik haplar bunların etkisiyle birini öldürmek zor olmasa gerek temelde yine akılın yitirilmesi var benim kanaatim çünkü zeka vardır onu yönetende akıldır

• Kadinlarin taviz vermesi dayak yesede seviyorum demeleri bazende caresizlik devletin gevsekligi

1|0
    0|0
  • Eziklik psikolojisi

1|0
    0|0
  • Kimbilir ne sorunları problemleri vardır bilemeyiz ki buna yorum yapamam çünkü konuya hakim değilim

1|0
    0|0
  • Şöyle sormalıydın;
    "kadını öldürecek duruma gelebilen erkeğe ilgi duymak ve bile bile onunla birlikte olmak psikolojik bir sorun mudur?"

Kadınlarımızı psikolojik açıdan tehlikeli erkeklere ilgililer, maçolara tapıyorlar kibar ve eğitimli erkekleri adam olarak görmüyorlar. Bütün sorun bu.

Soruna cevap vermek gerekirse cani bir herif bunu herhangi bir sebepten yapabilir.

Kadınların seçimlerinde sorun var...

0|0
    0|0
    • 2ay

Bile bile? Bunu nerden bilebilir bir kadın? Aşk kural dinlemez, o deli, o psikopat sevme demez insana. İnsan sırf eğitimli diye birini sevecek değil ya, gönül kimi isterse onu seçer.

• 2ay

O zaman başına gelecek hereşyden sorumludur. Kusura bakma ama magandayı sevebilen bir kadında magandadır... Ben erkek halimle biraz maço bir kadın göreyim dünyanın en güzel kadını olsa bile tiksiniyorum direkt.

Erkek halimle aynı kaldırımda yürümekten çekineceğim adamlara aşık olursanız başınıza daha çok iş açılır.

• Cehaletten..

1|0
    0|0
  • Cahillik

1|0
    0|0
  • bence erkek kendini üstün gördüğünden

1|0
    0|0
  • Din yüzünden.

0|0
    1|0
  • Canilikten.
    Seven insan kiyamaz.😊

1|0
    0|1
  • Psikopatlik

1|0
    0|0
  • ya benimsin ya kara toprağın sözünden :D

1|0
    0|0
    • 2ay

O zaman ayrılacak raddeye gelmemeye çalışsınlar. Seviyorum diyen biri alttan alır kaybetmemeye çalışır.

• 2ay

o zaman takıntı olmak... hani hastalık artık hazmedememek ve öldrmek

• insanlarin cahil olmasindan kaynaklaniyor

1|0
    0|0
  • Aşk değil bu öfke

1|0
    0|0
  • Aşkında suyunu çıkardılar. Aşık adam merhametli olur gözünden sakınır sevdiğinin canı yanmasın diye yanmayı göze alır. Cinayetlerde çoğu inatlaşma elde etme arzusu ve geçmişte yaşadığı travmalardan ve takıntılı bir şekilde kaybetme korkusundan kaynaklanıyordur

0|0
    0|0
  • Psikopatlıktan

0|0
    0|0
  • Seks ve intikam diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Dinsiz imansız evlat yetiştirmekten kayanaklanıyor. Cennet annelerin ayakları alyındadır diyen bir din varken, sevgi ve merhameti öğreteceğimize, okullarda oyunlar oynatıp mutluluğu tablet bilgisyarlara telefonlarda arattırdık. böylece ruhsuz caniler yetiştiriyoruz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...