Kore severlere bakış açınız nedir?

koreli bir müzik grubunu seven onların fotoğraflarını paylaşan kendisini onun yanına shoplayan kızlardan hoşlanır mısınız yoksa ergence mi gelir?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• sempatik geliyor bana
    ve ayrıca aynı dil aile grubu içindeyiz kültürlerimiz çok yakın birbirine
    uzak doğuda olmasına ragmen yakın tarihte bir geçmişimiz temasımız var
    bizde sanat alanındaki başarılı güzel çalışmalarını hatta teknolaojik araçlarını çok fazlasıyla kullanıyoruz
    lg samsung gibi

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• A-Pop seven çok insan var aynı şekilde. Kore neden batıyor bilmiyorum. Gerçekten hakkıyla seven tanıdıklarım var. Zaten seven Kore'yi değil gruplarını, dizilerini seviyor. Ne olur önyargılarınızı kırın. İnsanlar ne yaparken mutluysa onu yapsın.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• koreli bir müzik grubunu seven onların fotoğraflarını paylaşan...
    bu kısma kadar normal tamam derdimde , yanına shoplamak ne :D

1|1
    0|0
  • Ergence gelir saçma sapan harekeler ne gerek var. Öyle olmasa bile bunu yaptığı için neden hoslanalim ki

0|1
    0|0
    • 2ay

sen hoşlanmıyor olabilirsin ama tipleri şarkıları onların hoşlarına gidiyor olabilir neden önyargılı davranıyorsun

• 2ay

Ben demedim ki tipleri şarkıları hoşuna gitmesi saçma olabilir ama shoptan falan bahsettin bu da abartı oluyor ayrıca ben de anime izlemeyi çok seviyorum yani onu kendi ilgi alanıma çekmek daha kolay olur hatta işime gelir dediğim gibi herşeyin bir dozu olmalı shop falan sanki fazla abartılı

• Hallyu dalgasından kurtarmak caizdir.
    Bu arada ben şarkı film falan işim yoktur ama webtoonlarını falan takip ederim.

1|0
    0|0
  • zevk meselesi bu olabilir

1|0
    0|1
  • Koreli kızlar baya tatlı ve guzel oluyorlar şarkıları da öyledir 😊

1|0
    0|0
  • itici

0|1
    0|0
    • 2ay

sen hoşlanmıyor olabilirsin ama tipleri şarkıları onların hoşlarına gidiyor olabilir neden önyargılı davranıyorsun

• 2ay

bu beni bağlar benim düşüncem bu, senin istedigin gibi yazsaydım ben olmazdım

• Ergence

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Ya on yargi degil, yaşı 20 olup da kore dizileriyle ilgilenen bir kiz bana ise yaramaz gelir, o yasta okuluna isine evine bakarlar , ama o gidip kore dizileri izliyorsa hosuma gitmez. Ha 17_18 yastakiler yapar zaten onlar da ergenler

• Ergence lan o ne öyle

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Ben demedim ki tipleri şarkıları hoşuna gitmesi saçma olabilir ama shoptan falan bahsettin bu da abartı oluyor ayrıca ben de anime izlemeyi çok seviyorum yani onu kendi ilgi alanıma çekmek daha kolay olur hatta işime gelir dediğim gibi herşeyin bir dozu olmalı shop falan sanki fazla abartılı

• Uzak doğu şeyiii düşkünlüğü.🤔

0|1
    0|0
  • ergenceyi geçtim 13 yaş altı yapıyor

0|0
    0|0
  • Çok zevksiz insanlar
    Iyyyy
    İğrenç mahluklar ya

0|0
    1|0
    • 2ay

• 2ay

Ya bir git

• 2ay

Kopyala yapıştır yapmasanaa

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende seviyorum Kore dizileri çok güzeller ama o kadar da değil 😄 fotomu öyle yapmak

1|0
    0|1
  • aklıma imam hatipli kızlar geliyor direk

0|1
    0|0
  • kore fanıyım da kendimi onların yanına hiç shoplamadım :)

1|0
    0|0
  • eskiden nefret ederdim şimdi bnde sewiyorum :))

1|0
    0|0
  • KDPDLSKDLALDKSŞŞDŞSŞA

0|1
    0|0
  • Ergence

0|0
    0|0
  • Ergence

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Cunku birine hayranlik duyabilirsin ama fazlasi gereksiz oluyor. Olgun bir insan zaten bu sekilde davranmiyor genel olarak

• 2ay

İlgilendirmiyor onu boyle seyler

• Ergen😊 ama gecici. Bir ara ben de seviyodum. Gercekten geciyo😃

0|0
    0|0
  • Ergence

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Önyargılı davranmiyorum ama shop falan gereksiz poster falan asar tamam hoslanmam

• Yaşı 12 ve altındaysa olgunlukla karşılarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...