Kapat

Sizce kapanmalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar ben imamhatip lisesinde okuyorum neredeyse sınıfın hatta okulun tamamı kapalı ama ben kapanmak istemiyorum. Sorun şu ki öğretmenlerin ayrımcılık yaptığını düşünüyorum. Tenefüse bile çıktığımızda gözleri hep bizim üzerimizde Kur'an derslerinde ne kadar iyi okusakta puanımız hep düşük sizce kapanmalı mıyım?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet kuran okurken en azından kapanki bizim için de senin içinde kutsal olan metinlere kitaba saygı gösterdiğini göster
    bazen dünyanın en zengin adamısındır bütün servetini bağışlarsın fakat bir fakirin bir serçenin karnını doyurması kadar sevap alamazsın
    şimdi sen iyi kötü bir imamatibe gidiyorsun eksik veya yanlış bunu tartışmıyoruz

1|1
    0|0
    • Kur'an derslerinde kapanıyorum zaten

• o zaman sana tek birşey diyeceğim
      ortam sana uymuyorsa sen ortama uy
      yani aralarında uyum saglamaya çalış kapanmaktan zarar gelmez

En İyi Kız Görüşü

• Günaydın :) bende imamhatip de okuyorum normalde açığım ama sadece okulda kapanıyorum ve herkes çok yakıştığını söylüyor :) belki sanada yakışacak denemelisin

2|0
    0|0
    • Evet ama okulda kapalı olup da normalde açık olanlara çok sert eleştiriler yapıyorlar

• ki yapıyormuş bee bana kimse karışamaz ve eleştiremezler sen kendin ol açık mı durcaksın dur , benim gibi açık -kapalı yap yani bunu yapan birsürü arkadaşım var benim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Özgür olacaksın bunun savaşını vereceksin. Gerekirse sınıfta kalacaksın açıktan bitiriceksin. Kapanmak veya kapanmamak senin elinde senin seçimin buna göre kimse yargılanamaz.

1|0
    0|1
  • son 1 yıl daha dayan mezun olursun zaten bisey olmaz 3 e kadar gelmissin , baskasi istedi diye kapanılmaz bu dinimizce zaten uygun degil

1|0
    0|0
  • lise kacsin

1|0
    0|0
    • Lise üçe geçtim üç yıldır canımdan bezdirdiler

• Bunlar ayrımcılıgın ağababasını yapar. İstemiyosan asla kapanma dik durr

1|0
    0|0
  • Puan için hocalar için değil ama Allah için kapan!..
    Kapan tabi ya imam hatiptesin dinini öğreniyorsun öğrendiğini tatbik etki dinin kişiliğin, karakterin, ilmin, kemal bulsun manâ kazansın kapan hayırlı olsun Alkah mübarek etsin!..

1|0
    0|0
  • Kapanmak istemiyon imam hatibe gidiyon yarım hocalar milleti dinden ediyor

1|1
    0|0
  • düz liseye geç

1|0
    0|0
  • Ne işin var bu kafayla imam hatipte?

1|0
    0|0
    • Çok meraklı değilim bende zaten ailem yüzündn

• Ne cins aileler var yav. Daha ne amaçla gittiğini öğretmeden ne diye çocuklarını zorluyorlar böyle şeylere anlamıyorum. Beyinsizlik örneği.

• Sistem seni kapatmaya çalışıyor

1|0
    0|0
  • Kapanma yoluna devam et

1|0
    0|0
  • Sadece okulda kapan en iyisi.

1|0
    0|0
    • Biliyorum okulda kapanan arkadaşlarım var normalde açıklar ama öğretmenin biri siz Allahı kandırıyorsunuz dedi

• Kendi isteğimle gitmedim zaten ailem yüzünden

• Ailenle konuş sen istemediğin bir şeyi yapma.

• Geçici bir süre shutdown yapabilirsin kendini. Okul bitince yine istediğin gibi olursun.

0|0
    0|0
  • kapan veya kapanma her neyse ama bence iyi okumuyorsundur kaldı ki hocalar ayrımcılık yapmıyor zaten gittiğim için biliyorum

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Hocalarının tavrı yüzünden kapanma sen kapanmak istiyosan kapan. Onları da takma kafana hakkın neyse onu almaya çalış gerisini allaha havale et 😊

1|0
    0|0
  • İmamhatipler kapatılsın 😒

1|0
    0|1
  • Kapanacaksan kendin için kapan lisede yüksek alayım derken ahiretini yakma. Allah dini kullananı sevmez. Kuranda şirkten sonra en büyük günah.

0|0
    0|0
    • Puan umurumda bile değil isterse sıfır versin

• istiyosan kapan mecbur degilsin olmuyosa normal bir liseye git ...

0|0
    0|0
  • Evet kapan

1|1
    0|0
Yükleniyor...