İntikam almak neyi değiştirecek?

İntikam almak neyi değiştirecek?
İntikam almak neyi değiştirecek?İnsanlar sürekli intikam alıyor ama iyi ya da kötü neyi değiştirecek?

1|0
22|16

En İyi Kız Görüşü

• İntikam iyi birşey değil.. Hele ki intikam aciz insanların işidir diyip intikam alanlara ne demeli?

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şeyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Anlatılmaz yaşanır mı denmeli bilemedim ama müthiş bir iç soğuma bir rahatlama getiriyor insana. İntikam alanda soyut alınanda somut değişimler yani

0|2
    0|0
  • Mukemmel hissediyosun

0|2
    0|0
  • Hiç birşey değiştirmez. Son derece gereksiz, insanlığa yakışmayan, ne alana ne çekene zerre faydası ya da katkısı bulunmayan boş eylem birde bunun çocukça olanı vardır resmen ego besleme yarışı.

1|1
    0|1
  • Bişeyi değiştirmez belki de insan çok canı yanınca karşındakinin de acı çekişini görmek istiyor. Bazıları da gerçekten intikam alınmasını hak ediyor.

1|2
    0|1
  • İntikam almak bize hiçbir şey katmıyor hatta bizden çok şey alıyor, gerek yok

0|1
    0|0
  • İntikam gibi bir hissin varlığını kabul etmek istemiyorum.. Bana göre değil...

0|1
    0|0
  • İç huzurunu

0|2
    0|0
  • Için rahatlar en azindan

0|2
    0|0
  • Bence çok saçma bir oyundan başka bir şey değil

0|1
    0|0
  • Hicbisey degistirmez

0|1
    0|0
  • En iyi intikam o kişinin seni dertlerinden arınmış mutlu ve her alanda başarılı görmesi ve mutlu görmesidir :)

0|1
    0|0
  • Ben almiyorum. Boş ve zaman kaybi çünkü

0|1
    0|0
  • Değiştirmeyip, gevşetecek.. Gereksiz ego savaşları bunlar..

0|1
    0|1
  • Gereksiz benim yapımda yok

0|1
    0|0
  • aslında hiçbişeyi değiştirmeyo sadece rahatlıyosun

0|1
    0|0
  • 'bana çektirdiği acının , üzüntünün aynısını onada çektirmeliyim' mantığıyla hareket edilen eylemdir ve yapabilmişsek çok rahatlatır değişen bir şey olmaz

0|1
    0|0
  • pek birşeyi değiştirdiğini düşünmüyorum
    insanın içi soguyor o kadar işte :)

0|1
    0|0
  • İyi hissettiricek

0|1
    0|0
  • Alıyorsan iyi almalısın maddi manevi zarar görmeli

0|1
    0|0
  • Egonu kurtarir intikam...
    Oysaki kendini kandirmacadan baska birsey deyil

0|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• kendilerini rahatlatmak için sanırım intikam alıyorlar ama intikam almak onu yorma dışında bir şey degil

0|1
    0|0
  • Gunaydin ;) ne intikamı ya sabah sabah

0|1
    0|0
  • Bazen alabileceğin en büyük intikam; affetmektir. Ve bazen karşıdakine verilebilecek en güzel cevap; gülüp geçmektir.

0|1
    0|0
  • ruhumu rahatlatacak..

0|1
    0|0
  • hiçbirşeyi değiştirmiyor katıksız "insan" egosu bu kadar bencil düşününce intikam mantıklıymış gibi geliyor

0|1
    0|0
  • Bir nevi rahatlama seansı ツ o yaptı bende yapıcam

0|1
    0|0
  • intikam duygusu birazda insanın herhangi bir yerinden kaynaklanan eksikliginden olusuyor bnce

0|1
    0|1
  • İntikam almak için karşındaki insanın kötü bişey yapması lazım ve buna kin gütmen lazım zaten bu kadar olduktan sonra da intikam almak istemek doğal

0|2
    0|0
  • Unut...

0|1
    0|0
  • Yaptığı şeyin aynısının onunda yaşamasını isteyebilir insan bu doğal bişey farketmesede

0|1
    0|0
  • Ona yapılan yanlışı ödeterek kendi psikolojisinde rahatlamak istiyorlar hepsi bu.

1|1
    0|0
  • yanına kâr kalmamasını istemek, adalet isteği?

0|1
    0|0
  • sadece biraz acın hafifliyecek

0|1
    0|0
  • Haksızlık yapanlardan intikam alınmalı. hatta intikam alma yerine o an gereken tepki verilmeli

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...