Universitede nelere dikkat etmeliyim?

Üniversiteyi bu sene kazandim ve nelere dikkat edebilirim soyleyebileceginiz şeyler var mı 😊 mesela insanlara ilk günler nasıl davraniyim ne yapayım gibisinden. Kimin nasıl bir insan olduğunu nasıl anlayabilirim

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kimin nasıl bir insan olduğunu tecrübe ederek anlarsın. Senin kötü anlayışınla bir başkasının kötü anlayışı uymaz. Etraf çomar dolu artık. Soğuk davran yeni tanıştığın birisine. İlk ay öyle geçsin sonra naparsan yaparsın. Hem tanımış olursun. Ben öyle yaptım

1|0
    0|0
    • 2ay

tamam sagol soğuk davranıyor um zaten 😊

En İyi Kız Görüşü

• Kasma kendini rahat ol. Emin ol onlar da senin kadar heyecanlilar.
    Kimin nasil bir insan oldugunu anlaman zamanini alicaktir.
    Yani bunun icin tavsiye veremem maalesef.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kesin sınıfın whatsapp grubu açılır ona kaydol materyalleri almak için onun haricinde hiç konuşmayıp insanları ilk bir gözlemlesen zaten sana uyan tayfayı bulursun o sınıfta 40 kişi varsa çoğunun adını bile bilmeden okulu bitireceksin gözlemle birkaç gün

1|0
    0|0
    • 2ay

tamam tesekkur ederim. Gerçi ilk günden bir kız geldi hep yanıma geliyor 😂 sonra yanımıza iki kız daha aldı. Tabikide ilk gün ki konuşma ve arkadaşlık kalıcı değil

• 2ay

En kolay yol hocayla yakınlık kurmak 😂

• 2ay

iyi yaparsın :D play the fox play the fox

• sınıftakı insanların cogu işe yaramaz nasıl davranayım diye düsünmeni gerektirecek kadar gerekli tipler olmayacak sınıfa gir otur muhabbet birileriyle illaki acılacaktır eleye eleye git 1 2 samimiyet yakala gerisini bosver

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın tesekkur ederim😊

• Hocalara karşı yakın dur fakat sınıfa belli etme.
    Kendini bil yeterli, gelişime ve değişime daima açık ol.
    Kesinlikle sağlam, güvenilir grubun olsun.
    Çok gülme az gül.
    Seçici ol, etkinliklere katılmaya çalış.
    Bir insanı anlamak için zamana ihtiyaç vardır ama gözlerine bakıp az çok tahmin yürütebilirsin.. Umarım yardımcı olmuşumdur.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok çok gülen biri degilimdir😊 çok sagol 😊

• Hemen ortam kurmaya çalışma öncelikle kimin ne olduğunu bir anla. Ondan sonra arkadaşlıklar kurmaya bak

1|0
    0|0
  • Sadece kendin ol

1|0
    0|0
  • Siyasi olaylardan uzak dur her türlü insan vardır.
    Cinsel ilişkilerine dikkat et bayan olarak hedef tahtası gibi birşey olabilirsin. Erkeklere dikkat et

1|0
    0|0
    • 2ay

Cinsel hayatım hiç olmadı ve yok :) yinede sagol

• 2ay

Olduğunda değil karşındaki insanların çoğu senden onu isteyecektir

• 2ay

Bunun farkında olduğum için sevgili yapmıyorum birtakım hatalara düşmemek ve uzulmemek adina

• Allah yolunu açık etsin tek tavsiyem , kendin ol

1|0
    0|0
  • Arkadaş çevrene başta asla büyük konuşma birde kızsan ev olayı rahat ama bir o kadar da sıkıntısını çekersin çünkü bir çok erkeğin gözünde sahipsiz av konumundasındır. Dikkat!

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok kendi evim var ailemle yaşıyorum. Ama buna rağmen beni tek sanıp yaklaşmaya çalışanlar oldu

• 2ay

Oldu ve olacaktır da bir anlık boşlukla taviz verme seni üzecek kişilere

• git otur sırana ya ne kasıyorsun sonra tavrın değişecek sonraları hakkında olumsuz fikir oluşacak

1|0
    0|0
    • 2ay

Kimsenin yanına gittiğim yok zaten :) ben sadece temkinli olmak istiyorum insanları tanımak istiyorum

• 2ay

denemek bedava :D boşver şimdi geyik yapar dururuz ahah :D

• 2ay

hadi tamam ekle mesaj at ne istiyorsan küsme böyle :(

• Kendini bilmez erkeklerden uzak dur yeter

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok Allah tan sınıfta erkek yok😂😂

• 2ay

Yok yok anladım. ben. Zaten kendi halinde sessiz bir kızım hersey bana bağlı yani

• 2ay

Tamam o zaman iyi geceler

• kendin ol buradaki dostluklar kalıcı

1|0
    0|0
  • Her türlüsü var cemaatçisi inşaat amelesi kırosu ege marmara hariç hemen kaynaşma uzaktan izle

1|0
    0|0
  • Bu site bizim dediklerimizle yol haritası çizilir mi evladım? Biz ordakilerden daha yabancıyız sana ahhhh kızım ahhh 😆 Karpuza dikkat et yeter

0|0
    1|0
    • 2ay

Buradakiler e sormak lazım asıl üniversiteye gitmiş insanlar sonuçta ve burda bana kimse bir halt yapamaz

• 2ay

Ayrıca terbiyesizlesme. Cinsel hayatı hiç olmamış bir kızım bu yaştan sonra kendimi kirletmem evlenmeyi düşünüyorum düzgün bana göre birini bulursam

• 2ay

Karpuz deyince aklına 😊 Neden +18 geliyor yaw pehh

• Süpheci ol her zaman tabi paranoyaklık derecesinde degil derslerin dışındaki boş şeylerlere fazla takılma

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu konuda haklısın dersler konusunda 😊 sagol 😊

• bende tek korunması gereken birşey varsa oda bacaklarının arasıdır gerisi hikaye

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğru söylüyorsun neyseki öyle şeylere çok uzak bir insanım karakter olarak

• Kimseye verme.!. Ne kalbini ne başka birşeyini.!.

0|0
    0|0
    • 2ay

Allaha Şükür hiç opusmemis biriyim sonsuza kadar da böyle kalırım Insallh Allaha dua ediyorum

• 2ay

Şunu çok iyi biliyorum çok kolay degisebilecek biri değilim yani öyle bir karakterim yok.

• 2ay

Hadi inşAllah

• Şaka maka okul başlıyor lan😄

0|0
    0|0
  • tanımadan sevgili yapma arkadaş edinme yakınlık kurma insanlar çok kötü niyetli olabiliyorlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkur ederim. Yakınlığı m hangi derecede olmalı peki. Insanlar a karşı yapmamam gereken hareketler neler. Yani yanlış davranmak veya hareket etmekten korkuyorum

• 2ay

On yargı değil. Lisedede bu boyleydi. Kimseyle arkadaş olamıyorum olmamda zatrn. Hayatım boyunca boyleydi kisiligim böyle. Asıl yalnız kalmazsam kötü olur 😂😂😂 insanlar çok kötü ne kadar çok insan o kadar üzüntü sıkıntı moral bozukluğu. Kafa dengim olsun o bana yeter

• 2ay

işiliğinse yapacak bir şey yook tabii ama sen yinede dediklerimi düşn :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...