Eski sevgilim ne istiyor?

Eski sevgilim uyeligini sildigi yerden , beni bir sene sonra tekrar acti ve ekledi. Yani arkadas istegi gonderdi. Tam olarak ne zaman gonderdi bilmyorum. bir kac gun once kabul ettim. Hangi sebeble tekrar ekledigini anlamadım. Ama mesaj falan yollamadı benden ne istedigini anlayamadim. Belkide kabul ettigimi fark etmedi ama amacini anlamadim? Yazarmı bana amacı ne

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• benkm anlamadigim ayriliyorsunuz 1 sene geciyor. o gecen 1 sene boyunca butun erkekler aynisiniz diyip kufur edip sovup sayip beddua ediyosunuz guvebilmez diye baskalarinida hayatiniza almiyorsunuz ama sonra tekrar ayni kisi geliyor onu bidaha seviyorsunuz.. kazik yemek hosunuzami gidiyor diyincede aliniyorsunuz..

0|0
    0|0
    • 2ay

O ayrıldı ben ayrılmadım. Sovmedim de onu hic. Bekledim sabrettim sevmek bunu gerektiriyor. Bekledim ve ciddi ciddi geri dondu ama ses cikmadı

• 2ay

ben biraz genel bakis yaptim. sebi larnakla gostermedim.. ya 1 sene olmus.. unut unut.. nekadar guveneceksin?
      bu kendisine birini bulmustur. sindi sen gelsen kabul etsen baslasan o iki kisiyle idare edecektir belkide kendini. bos ver onu iste..

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...