Neden yalnızlık ve sessizlik cazip geliyor?

Bilirsiniz her zaman insan mutlu olamıyor arada bir pürüzlerin olması hayattan kaymamızı engelliyor :) ama benim sizlere sorum kendim ve benim gibi insanlarla ilgili.

Şöyle ki kamp yapmayı ve dağcılığı çok seviyorum değinmek istediğim bunları sevmemdeki en büyük amaç insan denen mahlukattan kaçmak. Ben de insanım, ya iyiyim ya da kötü ama nedenini henüz tam kesinleştiremedim. Bikaç hafta önce ala dağlara Lahit kayasına tırmandım , tektim 1 gece kalmak zorunda kaldım ve orada geçirdiğim saatler ömrümdeki en güzel saatler oldu. E tabi hergün muhterem kayaya çıkamıyorum. Velhasıl beni yalnızlığa iten ve hapseden hatta ölüm gibi yok olma isteğine boğansizce bu ruh halimi çözemedim çözdüremedim de :/ tıbbi destek aldım , dindar biriyim vs. Olumsuz neredeyse bişey yok ama nedense sürekli insanlardan kaçmak kurtulmak istiyorum. Sizce bu durum neden kaynaklanıyor olabilir?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben de öyleyim... Sessizliği yalnızlığı seviyorum..
    İnsanlar yorucu oluyor ve anlaşıldığımı hissetmiyorum hiçbir zaman, kimseye de tam güvenemiyorum.. Bu yüzden herkese karşı mesafeliyim. Senin de böyle nedenlerin vardır belki.
    Ama şu ölüm meselesini çıkar aklından, ölüm çözüm değil. Herşeye rağmen hayata sarılıp mücadele etmeliyiz.

0|1
    0|0
    • 2ay

Sağol ama ellerim bir birine yetişmiyor sarılırken ya ben çok küçüğüm ya da hayat acımasız. O da istiyorsa gitmek daha iyi belki de

• 2ay

Rabbim senden razı olsun :) iyi ki varsın

• 2ay

Teşekkür ederim :) Allah senden de razı olsun

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü yalnızlık özgürlük bence

0|1
    0|0
    • 2ay

Hemde nasıl ama sorun şu siyahı siyah yapanın beyaz olması gibi beni yalnız kılan veya basarak ezen insanlar oluyor. Uzaylımıyım neyim lan ben 😄😄

• 2ay

hacı sadece üstteki soruyu okudum :D

• 2ay

:) :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin aynı olduğunu düşünüyorsun ama aşmalısın bunu pek sağlıklı bir durum değil.

0|1
    0|0
    • 2ay

Yoo aslında öyle düşünmüyorum veya bunu düşündüğümün farkında değilim. Sadece herşeyi unutmak sessizliğe gömülmek ne biliyim uzun zamandır var bu çıkamadım ve batıyorum vesselam

• bence yanlizlik ve insanlardan kaçma isteği o kadar kotu degil kendini nasil iyi hissediyorsan oyle yap

0|1
    0|0
    • 2ay

Keşke kaçabilecek yer bulsam :) maalum insanız biz, bir yeri de boş bırakmıyoruz

• hayattından

0|0
    0|0
    • 2ay

Biraz açar mısın

• 2ay

açmaya gerek olduğunu sanmıyorum bir şeyden kaçmak istiyorsan kötü bir anı geçirmişsindir ya da geçiriceğini düşünüyorsundur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...