Sinir olmakta haksiz miyim?

Kuzenimle birlikte kaliyorum ve bilgisayarı bozuktu surekli benimkini aldi 1 kac saat hep oynadı. Oynasın ona lafim yok ama Şu an bilgisayarim yok onunki yaninda ve ne zaman 5 dk elime alsam hadi ver hadi ver diyip duruyo bir 10 dk biseye bakicam diyorum hadi ver ya ck sıkıldım diyo aliyo oyun filan oynuyo. Bu oyundan sonra veririm dedi bende tamam vercekmisin bundan sonra dedim ay bilmiyorum bakicam diyo. Benimkiyle oynarken iyiydi ama? Sinir oldum sizce haksiz miyim?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bak benimde arkadaşımda aynısı oldu. Öğrenci evindeyiz. Laptopumu evde unutmuşum. Ev izmirde. Okuduğum yer burdurda. Öyle oturuyor telle ugrasıo. Laptobu aldım. Knk ben oynucam dedi. Bıraktım bende biraz söylenip. Hep böyle yapmaya başladı. Çözümü şu hiç ilgilenmiceksin. Oynarken felan kendin uğraşcak şeyler bul. Sonra hemen sıkılıp bana sarmaya başlıodu. Sonra tabi ben altta kalırmıyım. Bende onla ilgilenmiyodum mal gibi ortada kalıodu 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Ay hayir yazinca cocukca bilgisayar kavgası gıbı olmus ama oyle degil aslında benim derdim su bende olunca hemen aliyor ama ben alinca 5 dk rahat vermiyor tepemde dikiliyo belki ozel bir yazismam var sacmalk ya.

• 2ay

Aynen öyle kesinlikle. Aynı ya benim arkadaşın aynısı. Pcyi aldımmı sanki altına dönüşüo bir değere biniyor anlatamam. Onun için baskın karakter olman lazım işgilenmiyorum pek sıkılıo sürekli. 😂

En İyi Kız Görüşü

• Durum cok gicik bir sey olmakla birlikte, tek kisilik aktivite yerine paylasimin daha yuksek oldugu seyler yapilabilir boylece kavgada cikmaz :) Mesela kutu oyunlari? Yeni bircok oyun var...

www.saklikumanda.com/.../

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• fark etmez

0|0
    0|0
  • Kuzenin bir çocuk henüz paylaşmayı bilmeyen bencil

0|0
    0|0
  • Sitenin geldigi duruma bak. Kuzenlerin bilgisayar kavgasinda kim haklı. :/
    Neyse ben kactim ✋

0|0
    0|0
    • 2ay

Nerenizle okuyosunuz su sorulari? Bilgisayarda birsey bakmam lazim vermiyor diyorum ben zamaninda cok kez verdim. Sizce haksiz miyim?

• tokadı bas bir tane

0|0
    0|0
  • Degiksin

0|0
    0|0
  • Kendisşne söylesene bencil nankörün

0|0
    0|0
  • Bilgisayar savaşları 5

0|0
    0|0
  • Çocukla çocuk olma bebişim boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kitap oku

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslinda bilgisayarda birseye bakmam gerekiyordu telefondan bakamıyorum bir 10 dk lazimdi

• Vur gıtsın

0|0
    0|0
  • Ekranı kafasına al geçir

0|0
    0|0
  • Al bilgisayarı Bu soru açıkken ver bence :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...