Sıkılmadınız mı kapalıları eleştirmekten?

Öncelikle ben kapalı degilim ama dikkat ettim de sitede o kadar cok kapalıların giydiklerini eleştirenler varki gına geldi. Tabii ki cok yanlış giyinip başörtüsüne laf getirenleri tasdiklemiyorum ben ama günah onların günahı. Belki o su an tövbe etti ve sen tövbesinden habersiz arkasından ahkam kesiyorsun. Size ne? Ben onları asla savunmuyorum yaptıklarının doğru oldugunu da söylemiyorum sadece artık sıkılmadınız mı onları eleştirmekten? Sizin hic mi yanlış yaptıgınız şeyleriniz yok?

1|1
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• aslında herkezin dini kendine benim annemde kapalı hiç bir zaman demedim neden kapalısın açık olduğu zmanda neden açıksın demedim herkezin dini kendine karışmamak lazım ama bizim milletimizde bu bir kanun kendine bakmayıp milletin işine burnunu sokmakta üstüne yok

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Açıklarda eleştiri alıyor sitede nasılım sorularına bir bak. Açık olan yerlere nasıl saldırılıyor. Direk peynir yakıştırması. Bu da aynı şey?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ahh buu insanlarr

1|0
    0|0
  • Onlar mini etek giyene uruspu diyorsa? yeri gelir bende onlara uruspu derim avm otoparklarında yiyişen arabaların içinde oynaşan sonuçta belli.
    Ama açıklara laf vururlarsa hakettiklerni alırlar benden.

1|0
    1|1
  • Sonundaki 'sizin hiç mi yanlışınız yok' cumlesinin amacı neydi? Kapalı olmak marifet ister. Yürek ister. Iman ister. Kıskananlarin catlama sesleri onlar. Catır cutur ediyor da dinleyebilene.
    Bkz; #kapanamayanlarındramı

0|0
    0|0
  • kapalilari sklemiyom

0|0
    0|0
  • şahsen ben kapalı olmalarından ziyade açtığı başlıklara takılıyorum kapalı olmalarını eleştirmiyorum herkesin kendi hayatı ama belli bir inanç doğrultusunda yaşıyorsa tam yaşamalı insan..

0|0
    0|0
  • Su testisi su yolunda kırılır
    Sıkma canını

0|0
    1|0
  • Tebrik ederim sizi! Bu toplumun böyle düşüncelere ihtiyacı var..

0|0
    0|0
  • Ya bırakın herkes istediğini giysin günah onların

0|0
    0|0
  • helal olsun güzel dedin

0|0
    0|0
  • Kapanmak Yanlış değil ki bizim yanlışlarımızla kıyaslansın.

0|0
    0|0
  • Tebrikler

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Gece gece dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sapik dusuncelere sahip insanlar onlar.. dusunce yetisi olmayan cahil insanlar.. saygilari yok

0|0
    0|0
  • Siz de aciklari?

0|0
    0|0
  • Sikilmadim

0|0
    1|0
  • Yani surekli kizlarin kezbanligi , kaplilarin bu hareketleri filan yeter sıktı bu konular

0|0
    0|0
  • Din düsmanlari zorlarina gidiyo

0|0
    1|0
  • Bokk atmayı seven insanlarımız.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Eleştiri içinde eleştiri. Sanki inception