Yakın arkadaşlarımdan biri diğerini sevmiyor ama diğeri farkında değil. ben ikisiyle de mutlu değilim?

benim okuldan iki arkadaşım var ikisi de çok farklı tipler. biri aşırı derecede soğuk diğeri çok capcanlı heyecanlı birisi. frekansları uyuşmuyor, ben bile ikisi arasında geçiş yaptığımda garipsiyorum. ilki o kadar soğuk ki bazen beni sevdiğini bile anlamıyorum ne düşündüğünü asla belli etmiyo bu yüzden de hep içinden beni yargıladığını düşünüyorum, sırf okulda bir arkadaş lazım diye benle arkadaşlık ettiğini düşünüyorum (ama bazen de hiç beklemediğim bir anda beni şaşırtıyo misal doğum günümü kutladık geçenlerde meğerse bu organize etmiş). diğeriyse çok sıcak kanlı heyecanlı biri, enerjisini bana da aktarıyo ama onun kötü huyu da şımarık ve bencil olması. soğuk olan sıcak olandan pek haz etmiyo ama düşüncelerini ifade etmediği için (hiçbir zaman net olmadığı için) bundan da emin olamıyorum. işin aslı ben bunların ikisine de en yakın arkadaşım diyemiyorum. mesela okulla bir geziye gidecez ben hemen heyecan yapıyorum gidelim falan diyorum, soğuk olan bakarız ya ben kesin bişey demiyim diyo sonra gelmiyo ben kalıyorum tek başıma. onunla mutlu değilim. ama o, sıcak kanlı olana göre daha iyi ve olgun bir insan. ikisinin birleşimi bir insan olsa keşke :D uzun lafın kısası ben ikisini de seviyorum ama onlarla mutlu değilim. soğuk olanın ne düşündüğünü bilememek beni çileden çıkartıyo, sıcak olana da her dakika ablalık yapamam. ben şimdi napayım ikisini de bırakıp özgür mü olayım, yoksa bunları kaynaştırmaya mı çalışayım (ki ikisinin de karakteri oturmuş)?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...