bir insanım canını niye bu kadar çok yakıyorlar?

Mutlu olmayı galiba haketmiyorum bende mi sorun var insanlarda mi bilmiyorum ama bu kadar niye vicdansız insanlar

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ya mutlu olmayı hak etmiyorsun dediğin gibi ya da mutlu olmak için yanlış zamanda yanlış yerdesin.
    Bence Sabret aradığın mutluluk günün birinde hayal edemeyeceğin kadar güzel bir şekilde gelir kapına...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İşte bunları yazıyor olmamak için kendinizi züppe elemanlara harcatmayınız !
    Güzelim dürüst delikanlıları popüler olmadığı için veyahut parası olmadığı için terkeden bayanlaradır sitemim şu hayatta seni seveni seviceksin devamıda varda burda dillendirmek bana yakışmaz...

0|1
    0|0
  • Egoist ve bencil arar mısın !!! Çok işte abicim. Bir ton var çevremizde. O yüzden seçici ol biraz. Kendine daha çok değer ver...

0|0
    0|0
    • 2ay

Bunu şu an anladım. Ama kötü oldu şu an kendimi çok kötü hissediyorum

• 2ay

Neyi şu an anladın :) Yaa hep derim insanlar seni arkadaş olarak seçmesin, sen insanları arkadaşın olarak seç. Kendine verdiğin değerden daha fazlasını başkasına verirsen , kendi değerinden kaybetmeye başlarsın. Bu demek değil ki egoist ol, burnun havalarda olsun.
      Ne kadar ekmek o kadar köfte misali yani...

• Güçlü durmayı öğrenmek zorundasın. Onlar vuracak saldıracak dalga gecicek ama sen yikilmicaksin. Hayat boyle çabuk alışman dilegiyle

0|0
    0|0
  • satanist oldugun icin

0|0
    0|0
  • Seni üzeni de biri üzmüstür bu zincirleme olarak devam eder böyle

0|0
    0|0
  • İnsanlarda sorun var evet vicdansızlar sana bunları söylettiren nedir

0|0
    0|0
  • bilmem yakanlara sormak lazım...

0|0
    0|0
  • seni üzenin allah belasını. d. d

0|0
    0|0
  • Bir insanın değil her inanın canını yakıyorlar.. anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • haketmiyosun demek ki

0|0
    0|0
  • Sana değer vermeyen insanlardan uzak kalamamışsındır ya da çok alıngansın

0|0
    0|0
  • çoğu kişi aynı fikirde

0|0
    0|0
  • öyle değil ben niye bu kadar saf ve iyi niyetliyim demen lazım

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu işte

0|0
    0|0
  • Türk insaları böyle aldırış etme her zaman fazlasını isterler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki insanın canı hızlı kırılıyordur ve onu kıran (!) kişiler onun kırılıcağını düşünmüyordur hatta ileride fazla kırılmasını önlemeye çalışıyorlardır

0|0
    0|0
  • Bosver o mallari

0|0
    0|0
  • Herkes kendi çıkarı için insanlarin duygusunu bir oyuncakmiscasina kullanıyor.

0|0
    0|0
  • Kimse kinseyi dusunmez ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...