İstanbul'a taşınacağım. Artıları ve eksileri nelerdir? İstanbul'da yaşayanlar bana ne tavsiyelerde bulunur?

Avrupa Yakası mı Anadolu Yakası mı daha çok imkana sahip?

Güncellemeler:
2ay Arkadaşlar destek lütfen

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Anadolu yakası daha nezihdir. Avrupadan ziyade orada yaşamak daha keyifli.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anadolu yakasında şehirleşmeye direnebilmis, daha çok doğal hayat emaresi ve imkanları var

Avrupa yakası ise bundan biraz mahrum olmakla birlikte daha çok şehir olanaklarına sahip.

Elbette semtin de önemi var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben istanbuldan nefret eden biri olarak anadolu yakasında yaşamayı tercih ederdim avrupa yakası bana kıyamet gibi geliyor.

Artıları imkanlar başkada bir şeyi yok

eksileri say say bitmez en kötüsü trafik tabi ki sanki şehirler arası yolculuk yapıyorsun hissi veriyor.

0|0
    0|0
  • ne amaçla tasınıyosun ki önce onu de sonra maddi durumdan haber ver

0|0
    0|0
  • doğma büyüme istanbulluyum ne ögrenmek istiyosan sorabilirsin :) anadolu yakasında oturuyorum, kiralar semtlere göre değişir, gezip tozmak için avrupa yakası daha iyi, anadolu yakasında kalite gidilebilcek, cadde, fener, kalamış var o kadar

0|0
    0|0
  • anadolu yakası

0|0
    0|0
    • 2ay

Hangi semt kiralar falan nerede uygun

• 2ay

ben umranıyedeyım şöyle diyeyım İstanbul'da boğazdan ne kadar uzaklaşırsan kiralar azalır bazı semtler hariç

• 2ay

sen nereyı dusunuyorsun cidden yardımcı olurum

• Avrupa yakası güzel şahsen dogdugumdan beri fatihteyim

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ay gelme bence trafikte can vericem bir gun biktim valla. Hangi sehirden geliceksin? Illa gelicem diyorsan Besiktas ya da Kadikoy iyidir

0|0
    0|0
  • İki tarafta aynıdır. Artısı her şey elinin altında.
    Eksisi çok trafik ve fazlaca puşt vardır.

0|0
    0|0
  • Çok kalabalık trafik insanı öldürür toplu taşıma tıklım tıklım sokaklar her taraf dolu

0|0
    0|0
Yükleniyor...