Fetullah Gülen : Darbeyi erdoğan planladı dedi. Benim de en baştan beri düşündüğüm buydu?

Tabi ki o planladı eğer böyle bir şov yapmasaydı Akp'nin sonu gelecekti. Onu bunu içeri attırıp ülkeye fetocuları tasfıye edıp o koltuklara suleymancıları menzılcılerı dolduruyorlar... Felaket yakın. Ben böyle düşünürken insanlar bana sus saçmalama falan diyordu. Çok büyük felakete gidiyoruz farkında değilsiniz

Güncellemeler:
2ay Evet şimdi yobaz ve akp li dolar burası. Koyunlar yazmasın beyni olanlar düşünebilenler yazsın
2ay teşekkür ederim kaba kaba laflarınızdan ve yine cahilliğiniz aptallığınız için hiçbir şeye kafanız basmıyor neden yazdıysam bu soruyu buraya koyun bir milletsiniz zaten meeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeee

3|2
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle ! Ben de darbeyi Erdoğanın yaptığını düşünüyorum. Hatta ben birazda olsa Atatürke benzemek için yaptığını düşünüyorum. Heryerde "Tıpkı çanakkale savaşında olduğu gibiydi" ya da "Erdoğan olmasa çıkamazdık o gece" gibi sözler duyuyorum. Bu da halkın gözünde Atatürkün yerini almasını ve kahraman olarak anılmasını sağladı. Ve herkesin güvenini kazandı. Ne kadar saf ve cahil halkımız var. Bir türlü uyanamadılar !

1|4
    1|0
    • 2ay

Ben ilk başta söylüyordum ama millet sus ne alakası var sacmalama diyordu bana eğer bu ortaya çıkarsa görürler. Bu millet beyinsizzzzzzzzzzzz

• 2ay

Bu yobaz halkın anlayacağı günleri görmek nasibiyle..

• 2ay

onların görmesini bekleyerek ölür gideriz ben kaçacam bu ülkeden herkes birbirini yesin bu koyun cahillerle yaşanmazzzzzzzz

En İyi Erkek Görüşü

• Beraber planladıklarını düşünüyorum..
    15 temmuzdan sonra meydanlarda hiç bir güvenlik önlemi alınmadan millet dışardaydı. Ne hikmetse hiç bir terör saldırısı gerçekleşmedi?
    Hükümete yapılan darbede hükümetten kimse alınmadı?
    Sen kalk marmaristen uçağa bin f16lı helikopterli darbeciler uçağı düşürmesin?
    Bordo bereli diye öve öve bitiremediğimiz askerlerimiz perişan halde yakalandı :D

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaten onun gibi teroriste senin gibi bos kafalar inanir. Yillarca insanlari kandirdigi gbi

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı Pok

2|1
    1|0
  • ben ikisi planladı diyorum :D birbirlerini övmelerinden belli

0|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sizde ki beyni kuşa taksak kuş ters uçar...
    Erdoğan generallere diyecek ki darbe yapın bu kadar adamı öldürün sonra ben sizi hapise atayım ya da idam edeyim çocuklarınızı eşinizi hain ilan edeyim bütün mallarınıza el koyayım bütün millet size anaavrat sövsün dedi...
    generallerde tamam cumhurbaşkanım siz nasıl isterseniz dedi değil mi beyin mi yok ne yok anlamadım
    ya da ağır fetöcüsündür bu da olabilir..

1|2
    1|3
    • 2ay

Saygı çerçevesi içinde konuşursan sevinirim cahilliğin lüzumu yok. fetocuları tasfıye edıp o koltuklara suleymancıları menzılcılerı dolduruyorlar. bunu nasıl açıklayacaksın? Bir imam hocası darbe olacağı 2 gün önceden haber verlidi bize diyor. Kardeş kandırılıyoruz ve farkıdna degilsiiniz Erdoğanı sevmiyor olabilirim lakin çok kurnaz bir adam ülkeyi afganistana çevirmek istiyor anlamadınız mı her şeyi yapar bu adam düzgün konuş

• 2ay

heryerde rezidanslar, suit oteller, köprüler, havalimanları, üniversiteler, yollar yapılıyor, diğer yandan pkk daeş gibi terör örgütlerine darbe yapıyor.. adam halen afganistan diyor.. :D gel de tayyipçi olma şimdi. bu adamın hakkını ödeyemeyiz yeminle. böyle bir zihniyetle de mücadele ediyor aynı zamanda.. Allah ıslah etsin.

• 2ay

ben lisans mezunuyum süleymanlı cematindede kaldım üniversite bitti boşum biliyormusun hatta benim arkadaşlarımda boş devlete falan girdiğimiz yok ben mesela şimdi polisliğe başvurdum devlete atanmam zor.. öyle birşey yok yani
      peki darbeciler neden kabul etsin erdoğanın bu planı nı madem plan yaptı

• evet erdoğan planladı. plan şuydu
    darbecilere dediki; siz güzel bir darbe yapın, havadan bombalayın heryeri öldürün geleni geçeni.. sonra ben sizi içeri tıkayım. biraz da dayak yiyin emniyet mensuplarından. içerde devlet size bakar. sornası mı? ben de bilmiyorum :/

çok mantıklı.

1|1
    1|2
  • bu halk koyun hacı, çok kolay kandırılıp yönlendirilebiliyorlar

1|3
    1|2
    • 2ay

e bak birisi ne yazmış teroristsin bilmem ne yazmış bana şimdi. Bu millet doğrulardan kacıyor koyun değil bunlar kör koyun

• 2ay

ne takıyon ki, koy g öte :D

• 2ay

sonra bu koyunların eziyetini biz çekiyoz ülke olarak mallarrrrrr

• Darbeyi ben planladım
    Kamuoyuna duyurulur

0|1
    1|2
  • Bravo aklına duacıyız senin teroristte senin gibilerini beklyordu nasıl inandın hemen

1|0
    0|1
    • 2ay

Ne diyn lan sen ne pankartı şizofrenmisin sen

• 2ay

@mkanaz yok ben arkadaşa göre şizofrenim boşver. İMamlara hocalara 2 gün önceden haber gelmiş bir hoca açıklamıştı sonra susturdular onu da

• 2ay

Algı yönetimi başladı fetöyü kurtaracksnz hadi bakalım

• seni izmirli seni :)

0|1
    0|0
  • Boşver kanka. Meeeeee de anca onu anlarlar

1|0
    1|0
  • Halen saçmalıyorsun şu anda 😂😂

0|1
    1|1
    • 2ay

Yok en büyük suçlu sizsiniz koyun millet işte kim olsa yapar bunu koyunsunuzzzzz

• 2ay

ben vermiyom ki oğlum zaten canımı sıkan bunlar oy verıyo bu kodum koyunları sonra ülke felakete gidio. d

• 2ay

Küfür etme ben her ne kadar orda olmasam da sevdiğim insanlar arasında veren var burda saygı ve sevgi içerisinde konuşuyoruz küfür karıştırma

Yükleniyor...