Bugun basima gelenler bakar misiniz?

Disarda yuruyorum kaldirimda. İşiyesim geldi yanimda bir kafe vardi o sira. Girdim iceriye lavaboyu kullanabilir miyim dedim adama oda tabi beyefendi buyurun dedi. Sonra isedim ciktim adam arkamdan seslendi beyefendi wc ucreti bir tl diye. Bu nasil bir durum boyle dayanamadim adama dondum iserken benimkini sen mi tuttun dedim. Burda ya bir seyler iciceksiniz ya da para vericeksiniz dedi. Tamam bir seyler icicem dedim. Bir cay soyledim ictim sonra tekrar lavaboya girdim pecete ne kadar varsa cikardim yere sactim klozetin sifona basilcak yerine isedim sictim batirdim sonra ciktim bir bucuk tl cay parasi odedim. Simdi evde zaferimin tadini cikariyorum sizce iyi yapmis miyim?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Allahın malı. O pislettiğin yerleri suçu günahı olmayan bir kadın temizliyor belki de. Pislik şerefsiz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlum ne mal adamsın adam benden 1 lira istediğinde 5 lira verirdim üstü kalsın derdim adam göööt olurdu

0|0
    0|0
    • 2ay

5 lirayi alipta yere atmazsa tabi ;)

• 2ay

Valla ben 5 lirayı vereyim ister yere atsın ister kasaya beni ilgilendirmez

Kızlar Ne Diyor 2

• İğrençsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim igrencligim kadar guzelsin tanisalim mi yemek yeriz pode soylerim sana kusbasili

• Mallık yapmışsın vermiyorum diyip ordan gidebilirdin

0|0
    0|0
    • 2ay

bosver yemege cikalim mi?

• 2ay

Nerde yaşıyorsun

• 2ay

Antalya sen

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...