Bir insan neden içine kapanıktir?

Sessiz, insanlara guvenemeyen biri neden çok içine kapalıdır. İnsanların güldüğü kavga ettiği şeyleri görünce bunlar mı insan diyorum, hiç kimse samimi gelmiyor ama onlarla yaşamaya, onları taklit etmeye mecburum maalesef. Çünkü sessiz kapanık olunca o insan dediklerimiz benim gibileri eziyor bu hayatta. ...

Söyleyin bundan nasıl kurtulurum

Güncellemeler:
2ay Hiç sevgilim olmadı kızların yüzüne bile bakamiyorm
2ay Güncel güncel güncel

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Dünya çok kötü olduğu için kapanıyoruz kardeşim. O yüzden bana dışarıdan baktıklarında gayet sessizim ama biri bir dokunuş yapsa alev gibi patlayacağımı da bilirler. İki tarafımı da bilen ona göre hareket ediyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bn alev gibi patlayamiyorm çünkü bni engelleyen başka bişey var içimde

• 2ay

Evet hep böyleyim hep pisirik hep ezik

• 2ay

@GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyorum. Sosyalfobi, cekingenlik bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bu biraz da maddidir. Kültür de önemli tabii. Üniversite bitirdin mi, okuyor musun? Maddi durumun ne? Okursa, iyi işin olursa, paran da olur. O zaman kendine güvenin olur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Üniversite bitrdm iki yıl ama hala ayniyim

Kızlar Ne Diyor 3

• Rap dinle inan laf sokma yeteneğin gelişiyor ve özgüvenli oluyorsun 😃

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanmıyorum

• 2ay

Mutsuzluktan bahsettiğin yazmıyor ben nerden bileyim?

• 2ay

Haklısın

• İnsanlar sana bir katkı sağlamıyor. Kendine kendisi iyi geliyordur.

0|0
    0|0
  • Bonzai çek

0|0
    0|2
    • 2ay

Defol git dalga geçiyor hala

Erkekler Ne Diyor 2

• Madem rol yapabiliyorsun
    Yeri ve zamanına göre rol yap
    Her şeyin orta şekerlisi makbuldür.

0|0