Kertenkele Dizisi Saçmalığı?

Az Önce İzledim Çok Saçma.
Çakma Hoca Hicabi Vaaz Verirken Dikkatimi Çekti,
ALLAH İlk Kurbanı Hz. Adem (A. S) dan İstemiş,

Hepimiz ALLAH'ın İlk Kurbanı Hz. İsmail (A. S) Olarak Hz. İbrahim (A. S) dan İstediğini Biliriz.

Bunuda Geçtim Hz. Havva Annemiz Önce Kabili Sonra Habil'i Daha Sonrada Diğer Çocuklarını Doğurmuştur Diyor

Ancak Hz. Havva Hep İkiz Çocuk Doğurmuştur.

Musevi Ve Hristuyan Kaynaklarından Alınmış Dizeleri Filmdeki Camide Okuyorlar Bu Nasıl bir Saçmalıktır?

#AsılKapatılmasıGereken
#ReaksiyonDeğil
#kertenkeleSaçması

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kertenkele dizisi sadece bu konuda da değil her konuda çok saçma. Nasıl hiç sıkılmadan izleyenler hatta fan sayfası bile açıp, oyunculara bu dizide oynadıkları için hayran olanlar var anlamıyorum.

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen Haklısın

Görüşünüz İçin Teşekkürler
      Hayatınızda Başarılar
      Mutlu Uykular
      İyi Geceler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kertenkele dizisini hiç sevmem. Çünkü özellikle ilk bölümde imam makamına hakaret vardı. İlk kurban olayında ise Hz. Ademin oğulları arasında imtihan için ihlasli olanı ayırt etmek için vardı. Bizim bildiğimiz kurban değil. Bizim kurban meselesi dediğin gibi Hz. İbrahim ve Hz ismail ile geliyor..

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen Onlar İmtihan ALLAH'A olan saygıdır
      habil ile kabilin arasında geçen
      Ancak bunlar kurbandan bahsetti

Hayatınızda Başarılar
      Mutlu Uykular
      İyi Geceler

• Türk dizilerinin çoğu saçma değilmidir zaten :)
    #narkozlanıyoruz...

0|1
    0|0
    • 2ay

Hayatınızda Başarılar
      Mutlu Uykular
      İyi Geceler

• Şu yeni fragmanı gördükten sonra izlememeye karar verdim çünkü diziyi bozmuslar boşver izleme sende

0|1
    0|0
    • 2ay

İzlemiyorum Sadece Vaaza Denk Geldim

• 2ay

Geçen döneme bakarsan com iyiydi çok güzelde vaaz veriyorlardı sonra sezon finaline yaklasirken bozmaya başladılar vaaz olayını değil diğer olayları işte kertenkele akıncı kızıl ejder gibi olayları iyice bozular bu sezonda da oyuncuları çıkartıp yeni oyuncular getirince tamamen bozuldu işte

• 2ay

Anladım

Hayatınızda Başarılar
      Mutlu Uykular
      İyi Geceler

• Beyin yıkama teknikerleri nasılsa toplumca okumuyoruz her şeyi dizilerden öğrenir olduk bunuda doğru kabul ederler sorgulamaya gerek yok çarpılırlar sen senaristten iyimi bilecen 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle senaristin geleceğini geçmişini...

Hayatınızda Başarılar
      İyi Günler

Yükleniyor...