Yalnızlıktan korkmalı mıyız?

İnsanları hayatımızdan aniden çıkarmaya korkarız. Oysa çoğumuz insanların buna değmediğini bilir. Yalnızlık korkusu çoğumuz da var. Peki bu doğru bir şey mi? Olmalı mı? Cevaplarsaniz sevinirim.

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık da bir buluşmadır aslında. İnsanın kendiyle, gözardı ettiği, umursamadığı belki de yüzleşmekten korktuğu duygularıyla, hayalleriyle buluşması. Ne kadar istenmese de ancak o zaman insan anlayabilir tekliğinin ve gerçek kendinin farkına. Tıpkı Goethe'nin dediği gibi; "Yalnızlık en büyük servettir". Bazen onca kalabalığın içinde kendimizle kaldığımız zamanlardan daha da yalnız, yabancı kalmıyor muyuz aslında! Yalnızlık ile ilgili söylenebilecek ve benimde aynı zamanda duygularıma tercüman olan bir yazı...

1|0
    0|0
    • Bırakın sahte kalabalıkları bir kenara, kucak açın kendinizle anlamlı bir buluşmaya. Bakalım unuttuğunuz ya da farkına varmadığınız hangi size taşıyacak bu kucaklaşma? bu da devamı olsun.. Yukarıdaki paylaşımların devamıdır "Alıntıdır"

• eig için teşekkür ederim.

• Rica ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Yeri gelince yanlız kalmak her türlü derde deva oluyor fakat genelleme yaparsak yanlızlık kadar üzücü bir şey yok :)

1|0
    0|0
  • Bilemedim inan

1|0
    0|0
  • hayır yalnızlık özgürlüktür

1|0
    0|0
  • Zamanla alışıyor insan

1|0
    0|0
  • Korkmamaliyiz

1|0
    0|0
  • Herkese göre değil.

1|0
    0|0
  • Yalnızlık boktan birşey

1|0
    0|0
  • Ben her zaman yalnız dim ve su andada yalnızım hatta bu kocaman yabancı ülkede evde yalnız yaşıyorum

1|0
    0|0
    • Ah keşke bende öyle yapabilsem.

• Bence bundan kokmamalisin tek başına aktarma durduğunda her kes hayran kalsin ben şu anda Fransa'da tek başıma yaşıyorum dil bilmiyorum bu rağmen yılmadım çıkıyorum dolaşıyorum araba kullanıyorum ne olursa olsun korkma

• hayir

1|0
    0|0
  • Herkesi ilk hatasında sildiğim için yalnızım.

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Korkmamalıyız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...