Ya bıktım offf😞? Banyo yapamamaktan sicak su bulamamaktan?

Evde dogalgaz yok. Eski ev. Banyo sobasi vardi yakmasi bir dert isinmasini bekle banyo yap. Bide su bitti derdi var. Su digerlerine yetecek mi. Banyo kazani da delindi. Iki haftadir banyo yapamiyorum. Babamin umrunda degil. Adam soguk suyla banyo yapar farketmez. Havada buz gibi donuyorum lan nerden buluyum sicak suyu. Zaten titriyom soguktan. Kista geldi buz gibi suylada nasil yuzumu yikiyacaksam. Dogalgazli eve ciksan 500 600 den asagi ev yok. Bizimkiler 200 lira kirayi zor veriyo zaten. Ya biktim boyle yasamaktan ne zaman gun yuzune cikicam😖😖

0|1
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• Senin o güzel ellerinden opmusum keşke bnede senin gibi olsaydım zamanında senden farkım yoktu

Bak sende bole mi

Güneş enerjisi vardı her zaman sıcak su olmazdı

Soba sadece bulunduğu odayı isitirdi disarisi buz gibi olurdu içerde kalsan sıcak disarisi soğuk

Kestane yemek harika bişey otesiydi özledim pişirmeyi

Koku olduğunda kolanya seperdim koku giderdi

Sabahları soguk şu ile yüzümü yikardim sıcak su nerde...

...

1|0
    0|0
    • 2ay

Cok kotu yaa. Evde eski kapi pencere zaten. Heryerden soguk soguk esiyo. Gunes enerjisi olsaydi keske onada raziydim😞

• 2ay

Fiyat pahalı benm dairem doğalgaz vs..180 m2 merkezin dibinde 550 tl kira veriyorum

En İyi Kız Görüşü

• Ahh canim ahh bende kuccuklen aynisini yasadim yikamasi zor diye saclarim erkek gibi kesilir su alan ayakabilarla kat kat corapla giderdim annemde sakat yardim eder bazi donemler ev rutubetli diye altindan da alirdim şükür annem dindi cabaladi daha iyiz bunlari atlattik umarim sizde atlatirsiniz yokluk zor

1|0
    0|0
    • 2ay

Cok saol canım insallah😕 ama bu babam oldgu surece zor. Hep daha da sürundüruyo bizi

• 2ay

Tobe tobe o ne sacmalik😦

• 2ay

Sacmalik dogru s*ktr et hic demedim say

Erkekler Ne Diyor 34

• Banyo kazanı yaktırırsın, neden şofben değil der, doğalgaza geçersin, neden küvet yok der, küvete geçersin, neden jakuzi değil der, jakuziye geçersin, neden hot tup değil der.. Velhasıl kelam bu karılar der oğlu der, en iyisi köpek kulubesine bağlayacaksın orada yaşayacaklar, başka türlü iflah olmaz bunlar..

0|0
    2|0
    • 2ay

Ya ne diyon sen. bir evimiz olsa keske banyoyu yaptirrdik istedgimiz gibi. Sadece dogalgaz olsa o yeterdi lan. Ne terbiyesizsin. Ben burda kuvetim jakuzim yok diye yirtinmiyorum. Sicak su bulamiyorum diyorum. Neden bu vicdansizlik. Allah sana vicdan verisn git bana bulasma

• Öyle evler kaldı mı yahu?
    Ayrıca kaç kişi çalışıyorsunuz evde?
    25-29 yaş grubundasın
    Geliriniz o kadar düşük mü_?

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen nerde yasiyon acaba. Tek babam calisiyo işci. Oda eve para getirmiyo ona buna yedryo. 1000 tl bile girdgini gormedim eve. En fazla 800 tl aylik aldgini bilirim

• 2ay

Nasil calisiyim okulum var. Yasima bakma 22 yasindayim

• 2ay

Anladım. Öyleyse okul bitince çıkıp gideceksin o evden yapacak bir şey yok. İdare et

• hamama gıt barı ıyıce yıkanırsın bulundugun ılde ıllakı hamam vardır ınternetten bak gunlerıne fıyatına hıc olmassa hamamlarda sımdı saunada var bır guzel yıkanır ısınırsın

0|0
    0|0
  • sıcaksu yok ama internet var ona da şükür. Bak bu gün peru denen bir ülke var ve orada su bile yok haline şükret

0|0
    0|0
  • sobayı iki saat önce yakarsan banyo ısınır
    elindeki imkanı iyi kullanmalısın..

0|0
    0|0
    • 2ay

Artik sobada yok. Babamin umrunda mi. Delindi.

• Yuhhh sene2016 ne kazanı yaa

0|0
    0|1
    • 2ay

Evet biz böyle yasiyoz. Olmedik😢

• 2ay

Ölmezsin niye ölesinde çekilmez o ya bir dönem bizde kazan kullandık ama 2003 yılıydı o zaman doğalgaz yoktu.

• Senin beğenmediğin soğuk suyu afrikada içmek için bile bulamıyorlar çoğu yerde şükür et hem sıcak suyla yüzünü yıkarsan kırışır derin sabahları uyandığında soğuk suyla yıka

0|0
    1|0
    • 2ay

Buz gibi havada buz gibi suyla banyo yaparsan sende kalkip halay cekmezsin merak etme

• 2ay

Merak etme aylarca karla -10 derecede çok yüzümü yıkayıp abdest aldım

• hamama git canım

0|0
    0|0
  • maalesef gelir olmayınca hayat zor, evlenince belki yüzün güler.

0|0
    0|0
  • Elektrik li sohben var gerci onuda al kurdur derken 150 200 u bulur aylk kac kurs elektrk gelir onuda bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Onu da düsundum. Bursumu biriktirirsem belki dedim ama.. kıs geldi banyo buz gibi oluyo zaten soba olmasa her taraftan soguk soguk vucuduna temas ediyo insani banyodan sogutuyo. soba oldgu halde kapidan buz gibi esiyodu düsun

• 2ay

Ben banyonun kombisini hic acmam ki kışın bile öğrenci adamim ::) 70 80 e kisin ayi cikarinca seviniyorum varsn evn icnde ceketle oturam banane :)

• Buna da şükür.

0|1
    0|0
  • Katlancan

0|0
    0|0
  • hamama git tatlım böyle olmaz 2 haftadır yıkanmamak nedir üzüldüm ayrıca devlet desteği yok mu ya yazık

0|0
    0|0
  • Gel bizim evde ol kanks

0|0
    0|0
  • bence sabret... sabır nereye kadar deme sabret ewınde olmazsa eşinde olur.. isyan etme zordur ama sabırla oluyor.. ( bende gectım oralardan ) şimdi çok şükür iyiyiz

0|0
    0|0
  • Zengin biriyle evlenmeye bak

0|0
    0|0
  • Evlen kurtar aileni de kendini de

0|0
    0|0
  • Evlenince

0|0
    0|0
  • sabret sabret

1|0
    0|0
  • Yine de evin var osu olmayan da var

0|0
    0|0
    • 2ay

Ev kira. Yakinda yikim gelecek. O zaman ne bok yiceksek

• 2ay

Hımm öğrencilik zor şimdiden ara nerede okuyorsun

• 20 dk da bir helkelik su kaynatırsın ketıl ile. rahatça banyonu yap

0|0
    0|0
    • 2ay

He kolaydi. Sonra elektrigi odeyemiyoz elektrik kesiliyo. Kac defa kesmeye geldiler. Biktimm biktim ben

• 2ay

20 dk ketıl çalışsa ne yakar be

• Gel kız bizde yıkan

0|0
    0|0
  • Evlenme çağına geldiğin de..

0|0
    0|0
  • güğüm al bir tane pazardan ocakta doldur ısıt

0|0
    0|0
  • Yazma şansın var mı bana

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul =9

0|0
    0|0
  • O ne lan fakirlikten ölceksiniz

0|0
    0|1
  • Keşke güneş enerjisi olsaymış, gerçi kışın da iş yapmaz o.
    Çok üzüldüm kardeşim; Allah yardım etsin.

1|0
    0|0
  • Sakin ol bir

0|0
    0|0
  • gel bizde yap diycem de

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben yinede soğuk suyla yapardım banyo :(

1|0
    0|0
    • 2ay

Nasil dayanirdin canım ya😢

• 2ay

Aklıma bisey de gelmiyor ki napcaz bilemedim

• 2ay

Dua et canım saol yorumun icin😊

• Burda zirlayacagina git calis
    Babana destek ol 💃

0|0
    0|0
    • 2ay

Ogrenciyim ben okulumu birakiyim yani

• Benim çocukluğumda bir tel vardı ucu prizli, plastik bir kovanın içinde ki suyu ısıtırdı.
    Onlardan alman lazım.
    Uygundur da.

0|0
    0|0
    • 2ay

O biz kucukken vardi

• 2ay

Şimdide vardır.
      Ya da şofben almanız lazım, sen kaç yaşındasın bu arada?

• 2ay

Düşundüm ama bilemiyorum. Buz gibi banyoda sicak suyu tepene dokmek var.

• Ocakta falan su ısıt

0|0
    0|0
    • 2ay

Nereye kadar. Tup bitti tup doldur. Eski borclarda var. Tupcu bikti

• Parttime iş bulup çalışmak tek yol sanırım, okulunuda etkilemez o kadar

0|0
    0|0
  • Ya vicdansız gibi olucak ama sallıyosun, ocakta ısıtıp banyo yapabilirsin. Ayrıca sıcak su yok ama maşallah internet var

0|0
    0|0
    • 2ay

Ocakta nereye kadar. Ocak bitince kucuk tupte yemek yaptgimiz bilirim. Babam yuzunden. Adam eve para getirmiyo baskasina yedryo oyle. Evet internetim var. Ogrenciyim devletten aldgim bursla giriyorum nete telden oldumu. Ha teli nerden buldun dersen 6 ay para biriktirdim taksitle aldim. Kyk dan aldgim bursla. Anladiysan

• 2ay

Anlıyorum...

• ama bunları yazıcak internetin var o da iliginç biraz sallama geldi

0|0
    0|1
    • 2ay

Yahu buda aldgim bursla yaptgim net. Oda mi sey oldu. Inanip inanmamka sana kalmis. Neden boyle biseyle kandiriyim sizi elime ne gececek

• 2ay

Bunun gibilerin türü çok burda @soran

• Güğüm varsa tüpte ısıtırsın veya su ısıtıcısında hemen dert etme. Herkesin derdi bu olsa

0|0
    0|0
  • hamama git

0|0
    0|0
Yükleniyor...