Kapalı olmak suç mu?

Arkadaşlar bu ülkede sizce de kapalılara ayrım yapılmıyo mu? Neredeyse kapalıyız diye nefes almamız bile yasak. Sizce bu doğru bir hareket mi?

0|1
1230

En İyi Erkek Görüşü

• La yürü git açıklara ayrım yapılıyor dinsiz gözüyle bakıyolar başlarına bişey gelse k açık diye yardım etmiyecekler kadın şort giydiği için tekme yedi duruşmada giyimini beğenmediğimi döverim dedi serbest kaldı kör oğlu kör benim türbanlı bacılarım diyen deden mi tesettürlü giyinmiyenin arkasından cıkcıklayın diyen rusya başbakanı mı? polisliğe alınan bir tane açık kadın yoktu hepsi türbanlıydı. imamhatip liselerin önünü açan abd mi? Artık askerliğe bile geçişleri açıldı. Dalga mı geçiyosun kızım sen bizle?

3|2
    0|2
    • Sadece önü açıldı lafının arkasına saklanıyorsunuz zaten kaç kere başvurdum puanım yüksek elemeleri de geçtim sorun yok o zaman neden alınamadım herkesin ağzında önü açık kelimesi

• Muhattap olmak bile istemiyorum cahil bir insanla ne kadar tartışsan boş

• Verecek bir cevabın yok ablacım hemen çamurlamaya geçme

En İyi Kız Görüşü

• Boşver sen onları

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Başka yabancı ülkelerde bile kapalı bir bayan polis, devlet memuru ve her türlü işte çalışabiliyor hatta saygı bile duyuluyorken (gözüm ile gördüm) çoğunluğu müslüman olan bir ülkede başı kapalılara tuhaf bakmaları ve son derece bağnaz yaklaşmaları bu ülke'nin neden başka şeylere kafa yoramadiginin en açık kanıtı millet teknoloji tartışıyor biz daha bunları aşamadık açık ya da kapalı olsun herkes özgür kimse kimseye karışmasin arkadaş.

2|1
    1|1
  • Ulan bir bitmedi şu ezikliğiniz, mağdur edebiyatınız

3|1
    2|1
    • Sizin gibi geri beyinliler yüzünden ülke kalkınamıyor işte ne yazık

• Lafa gelince ülkede fikir özgürlüğü var şöyle özgürüz böyle özgürüz derler ama başkalarının giyimine kafayı takarlar. Dinini zorunluluk olarak gören bir alay aptal insan sürüsü hepsi işte

1|0
    0|0
  • "Tesettür tarz değil farzdır"

Kapanmak neden suç olsun. Asıl kapanmayanlar düşünsün Allah'a nasıl hesap vereceğini. Korkmuyor musunuz hiç. Az Ölümden sonrasını düşünün. "Bugün Allah rızası için ne yaptım" diye sorun kendiniz.

1|0
    0|0
  • Yapıldığını görmedim, senin şikayetin denir?

1|0
    0|0
  • Yok be kapalı kızlar ayrı bir güzel benim gözümde

2|0
    1|0
  • benimle iletişime geçersen dertleşir ve tavsiyelerimi veirirm. buraya sabote eden gelebilir ayrıca sayfa yenilemek sıkıyor

1|0
    1|1
  • Bazen ozellikle bazi insanlarin bakis acisi migdemi bulandiriyo kapali birisine karsi oyle bir bakiliyorki

1|0
    1|0
  • İnanç meselesidir neden suç olsun

1|0
    0|0
  • mesela ne gibi bacım?

1|0
    0|0
    • Mesela yolde giderken gülemezsin abinle bile yolda yürüyemezsin çünkü ülkemizin geri kafalı insanları bak kıza başını kapatmış yanında oğlanla geziyo dedikleri için

• haklısın, ama bu onların sorunu... kadın olmak zor la bu memlekette.. erkek olmak da zor

• Aynen

• Bir avuç bencil öyle hissettiriyor.
    Herkesin kendi hesabı var inancı var.

1|0
    0|0
  • Ayrım falan yapıldığı yok ya Yalan konuşmaya utanmıyomusunuz siz? Her gün haberlerde açık kadınlara yapılan Şiddet tecavüz akıl almaz sözler konuşulup duruyo ben 1 kere görmedimki kapalı bir kadına yapılan hakareti neden kapalı giyniyosun diye kızıldığını nefes alması bile yasakmış Yalancı iftiracı yelloz seni.

0|0
    0|0
  • saçmalama ne yasakmış. Bütün yasaklar kalktı artık bırakın artık mağdur edebyatı yapmayı geçin o işleri

0|0
    1|0
  • Açıklara yapılıyor asıl

3|0
    0|0
  • en başta siz kendinize yasak koymuşsunuz kapanarak zaten

0|0
    0|0
  • Ne alaka kapalıysan bu zamanda sanslısın asıl

1|0
    0|0
  • Şort giyen kadının tekmelendiği ülkede hangi hakla mağdur edebiyatı yapıyorsunuz

1|1
    0|0
    • Allahtan bir kız tekmelenmiş biz de zamanında okuldan atıldık neden kimse bunun hakkında knuşmuyoo

• şort giyen masum bir kızın tekmelendiği bir ortamda size yapılan ayrım mı koydu be güzelim

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ortamda yaşıyorsun bilmiyorum ama benim bulunduğum ortamda herkesin birbirine saygısı var kimse bu tür sebeplerle birbirini yargılamiyor, yargilayamazda.

0|0
    0|0
  • Bence bulunduğun ortamda bir sıkıntı var öyle bise yok çünkü

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 11

• Eskiden olsa tamam derim yapılıyor ama şimdi ülkede sizlerden rahat kadın yok.
    Haşa neyden şikayetçisiniz?

1|1
    0|0
  • Sacmalama ya serbest oldu zaten çoğu yerde. Kapalilara ayrimci yaklasanlar cahil esas.

1|0
    0|0
  • umrumda değiller kanka

1|0
    0|0
  • Ben de imamhatipde okudum ama bana açık olduğum için kötü davranıldı gülmek bile suçtu neredeyse ne demek istediğini anlıyorum bu ülke de açık olmakta kapalı olmakta suç daha doğrusu bu ülkede kadın olmak suç

1|0
    0|0
  • Masum kapali kiz kalmadi.

0|0
    0|0
  • yoo hiçte yapılmıyo valla bırakın şu acıtasyonu

0|0
    0|0
  • bence kapalılar için çoğu ayrıcalık tanınıyor git gide, ne gibi bir sorunun farkındasın mesela

1|0
    0|0
  • Tabii ki suç değil. Herkesin kendi bedeni kendi hayatı.

0|0
    0|0
  • mesut ucakanin filmindeki kapali kizlarin nesli tükendi, boş yapiyosun yani 😄

1|1
    0|0
  • Yoo değil

0|0
    0|0
  • o sadece gereksizlerin tavrı

1|0
    0|0
Yükleniyor...