Kilo sizin için çok mu önemlidir?

Özellikle erkeklere soruyorum, moralim artık gerçekten çok bozuluyor lütfen dalga geçmeden cevap verin bazı erkekler çok beğendiği halde bazıları nefret ediyor tiksiniyor hakaret ediyor.. Size ne zararım var ki kalbimi kırıyorsunuz😓 Bir de kendine çok güvenen hemcinslerim var tabi, koruması gerekirken aşağılayan.. Ben de onlardan utanıyorum kız olduğum için.

0|0
23|33

En İyi Erkek Görüşü

• genel olarak hiçbir insanı sevmiyorum bir insanın sokaktaki taştan daha çok değeri yok bende eğer tanışır ve kişiliğini beğenirsem dış görünüşler umrumda değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aşırı zayıfım.39 kilo. Sen zayiflamak istiyorsun, ben kilo almak. Hastaligim yuzunden alamiyorum. İkimiz de normal kiloda olsak ne kadar guzel olurdu. Arkadaslarimin yeni tanistigim kisilerin ne kadar zayifsin kilo al demelerinden de bıktım resmen. Hiç takmazken takar oldum bu durumu. Eğer bir hastaligin yoksa kilo vermeyi basarabilirsin. Yeter ki iraden guclu olsun, sabrin olsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Üzüldüm senin için. Benim de böyle tanıdığım bir arkadaşım var. Umarım sen de o da bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz.

• 2ay

Yok ya baksana herkes şimdi dışa bakıyor önce, içe değil ki. Ben hicbir zaman arkadasliktan oteye gidilen bir kiz olmadim. Benim yasimdakiler kendinden buyuklerle sevgili oluyorlardi. Hatta hoslanti falan da degildi,1-2 yil suren vardi. Ben de onlari dinlerdim oyle.2 yil platonik sevdim birini. Benim ki hep platonik. Lisede bile iki tane benim ismimle ayni isimde olanlar vardi. Beni zayif olan diye ayirt ediyorlardi karistirmamak icin. Normal kilosunda olanlar bile zayiflamaya calisiyor bu cok sacma. Fiziklerinin ne kadar iyi oldugunun farkinda degiller.

• 2ay

Ben yine de umudunu kaybetme derim. Hayat hep kötü şeyler gösterecek değil ya sana.

Erkekler Ne Diyor 32

• Bir kere "koruması gerekirken aşağılayan" kısmındaki ifadeyi geçelim; kmisenin kimseyi koruması gerekmediği gibi korumaz da.

Yukarıdaki kısım bir yana; kilosu sebebiyle bir insanla dalga geçmek cinsiyetten bağımsız olarak söylüyorum en kibar hali ile hayvanlığın daniskasıdır.

Açıkçası kilolu olması bir kadını benim için çekici yapmaz, tam tersi etki yapar ki bu tercihtir kimse de sanırım benim bu tercihime laf etmez. Yalnız gidip de kimseyi kilosundan dolayı da aşağılamam, bu tamamen farklı bir durum ki bunu yapmak için de cidden aşağılık bir insan olmak lazım.

0|0
    0|0
    • 2ay

Koruması demek istediğim yanlış ifade etmişim kendimi sanırım. Yakın bir kız arkadasım mesela

• 2ay

Sen o arkadaşınla ilişkini bir daha gözden geçir derim. İnsan dostuna böyle hareket yapmaz, yapandan da pek dost olmaz.

• Maalesef kendini dünyanın merkezinde sanan fit, taş, gibi kelimelerle kendi kendilerinin poponu kaldırmayı bir halt sanan biR sürü kas kafalı arkadaşlar var cevremizde. Bunların bu dünyada konuşacak başka meseleleri olmadığı için seni hakkında konuşup şaka yaparlar. Ne konuşsunlar kitap okumazlar, duygu yaşamazlar, türkçe ingilizce almanca ve Çince karışımı cümleler kurarlar, 93 euro verip salata yiyen onuda buraya koyan bir salak vardı geçen. Ben onlara acıyorum sen de öyle yap kendinle barış. Sağlık için kilo vermek istersen bu çok kolay. Ama bırak insanları.

1|0
    0|0
  • Kiloluysan eger vermeye calismalisin tabi ama hakaret assagilama kayirma falan bunlar kendini bir b. k sanan karaktersiz kibirli insanlarin isleri. Onlari kaale almican. Konuya gelirsek ben kiloma dikkat ederim karsimdakindede dikkat ederim herkesin yapisi yasami farkli sonucta kimseyo bu yonden kayirmam.

0|0
    0|0
  • +1 @desolator adamsın kardom 👍
    Katılıyorum sana. ayrica bende sismandim hiç aç kalmadan yediklerime dikkat ederek ve sporla 3 ayda 11 kilo verdim. Sen zaten istesen zayiflayabilirsin ki. Neden böyle sacma seylere takiliyosun anlamıyorum. Ayrica bosver tum erkeklerin fikrini bir bakışına ve gülüşüne hasta kalacak bir sevgili yap kendine

0|1
    0|0
  • Kilo sorun değil be kanka zayıflayabilirsin dalga geçenlerin karakteri bozuk düzeltebilirler mi hayır? Çok takma kafaya :)

0|1
    0|0
  • Kilodan dolayı kalp kıran insan sıfatını bile hak etmiyor amcak ilişkiler de obez olmadığı müddetçe sorun yaşanılacağını sanmam

0|0
    0|0
  • e önemli tabii ki

0|0
    0|0
  • Kilolu olabilirsin ama seni seven ama gerçekten seven birini bulursan sıkıntı değil zayıflayadabilirsin ayrıca televizyon da görüyoruz bence dış güzellik önemli değil

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum fakat tiksinmiyorum da ama şöyle bir durum var ki zayıflamak çok mu zor allah aşkına yemene içmene dikkat etmen nefsine hakim olmak çok mu zor. Sen şimdi bu olaya güzellik açısından bakmışsın fakat sağlık açısından da önemli

0|0
    0|0
  • kaç kiloki?
    hem siz sanki ayrımcılık yapmıyonuz

0|0
    0|0
  • Önemli benim için.
    Ama bu aşşağılamamı gerektirmez.
    Kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • ben de kiloluyum neden rahatsız olayım ki ayrıca ben spor yaparak 11 kilo verdim ve 106 kilodan 95 kiloya düştüm. zayıflamak her zaman mümkün benimle takıl hem zayıfla hem de yaşamdan tat al spor var ya harika birşey..

0|0
    0|0
  • Degil.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum

0|0
    0|0
  • Ne kadar kilolu ama? Resimdeki kadin gibiysen, biraz kilo vermen gerek. Bir gun belirle, pazar mesela, sadece o gun yuksek kalorili, sekerli yiyecekleri ye.

0|0
    0|0
  • kendi ebatlarımda birini seçmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Iğrenç

0|0
    0|0
  • boy kilo kaç *

0|0
    0|0
  • insanlar beğenmesin diye mi kilo alıyorlar diye düşündüğüm oluyor

0|0
    0|0
  • Umursama

0|0
    0|0
  • resimdeki sen misin? biraz fazlan var ama kötü değil yani :)

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Herkesin aşırısı kotudur

0|0
    0|0
  • aynen zşiş

0|0
    0|0
  • sakin ama sende gençsin kendine biraz bak haklı oldukları noktalar var

0|0
    0|0
  • yok nefes alman yeterli

0|0
    0|0
  • Önemli tabiki dokunduğunda bir et yığını olmamalı

0|0
    0|0
  • Kızım senin kilon var yani evlendinmi yatakta nasıl rahat edecen sekste rahat olmalısın

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • boşver bende kiloluyum çok sorun değil. Sen kendinle barışık ol yeter. İlla birinin beğenmesine gerek yok, doğru insan ol kafi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 22

• Ben başkasının kilosuyla ilgilenmem herkez kendini sevmeli bence ama kendi kılma gelince çok özen gösteririm beni başkasının dalga geçmeden önce ben kendi kusurlarimla dalga geçer gulerim bu bence çok önemli

0|0
    0|0
  • 3-5 fazlalığı dert etmem

0|0
    0|0
  • Kilo değil de benim için boy önemli 😂

0|0
    0|0
  • Kilo bence hiçbir zaman aşağılama konusu olacak bir şey değildir. Seninle dalga geçenlerin de belki başına bir gün öyle birşey gelecek ki senden daha kötü bir hale gelecekler. Boşuna dememişler gülme komşuna gelir başına diye. Yerinde olsam hiç üzülmezdim ve kilo vermek için çalışırdım. Seni aşağılayanları Allah a havale et. Elbet bir gün onların da başına bir şey gelir ve sana öyle dediklerine pişman olurlar. Hiç üzülme.

0|0
    0|0
  • Saglik icin Zayıflamak lazim başkası icin degil.

0|0
    0|0
  • Bir adim at ozamam sende. Saglikli beslen spor yap. Niye yapmiyosn. Ne engel sana?

0|0
    0|0
  • sen kendine guvenmis olsan bu soruyu sirmazdin

ve evet 2 3 yil once 153 boya 80 kilo bir kizdim
    bogazimi tuttum olay basit

0|0
    0|0
  • Kilo kader degildir hırslı olursan verebilirsin

0|0
    0|0
  • Kilo hem görüntü hem de sağlık açısından iyi değil ama kimseyi aşağılamam bu yüzden

0|0
    0|0
  • kilo önemli değilde sağlık önemli dalga geçmekte kendi hayvanlıkları

0|0
    0|0
  • onemi yok her insan guzeldir yeterki kalbi temiz olsun.

0|0
    0|0
  • Boşver onları nasıl mutluysan öyle kal 😊

0|0
    0|0
  • Zayif kiz isteyenler gidip mezarliktaki iskeletlerle birlikte olsunlar

0|0
    0|0
  • Ben dikkat ediyosam sporumu yapıyorsam o da etsin bir zahmet

0|0
    0|0
  • Bence , ben kiloluyum ben seven böyle sevsin deyip bir köşeye çekilmemelisin. Böyle yaparsan daha çok rahatsız olursun. Diyete başla hem sağlığın hem psikolojin açısından olumlu olur. Utanmana gerek yok ama yapsan iyi olur senin açından

0|0
    0|0
  • Önemli, her açıdan önemli. Görünüş, sağlık bunlar önemli değil mi?

0|0
    0|0
  • Boşver canım bende çok kıloluydum bana da dıyorlardı ama ben onlar ıcın degıl kendı saglıgım ıcın zayıfladım zayıflayacaksanda kendı saglıgın ıcın zayıfla zaten dıgerlerı gördükce catlayacakdır 😉

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim canim :)

• Çok önemli

0|0
    0|0
  • sen sen ol bende 22 yaşımda 90 kiloydum ama şimdi 50 kiloyum onları aldırma

0|0
    0|0
  • Hastalik yoksa kilo verilebilen bir sey. Kilolu erkekler ilgimi cekmiyor

0|0