Öğretmenime aşık oldum sizce yanlış mıdır?

Lise son sınıf öğrencisiyim 19 yaşındayım 5 senedir lise okuyorum öğretmenimi 9. sınıftan beri seviyorum ama öyle hoşlanır gibi değil bildiginiz seviyorum 5 senedir kimseyle çıkmadım çünkü aklımdan onu atamıyorum Dersimize giriyor gözlerimi ondan alamıyorum sizce bu kötü bir durum mu ciddi ciddi seviyorum...

0|0
19|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 12. sınıfta matematik öğretmenime aşık oldum 3 yıldırda hala aşığım ama ünv başlayınca yavaş yavaş kalbine gömüyosun artık acı vermiyor alışırsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana bir anımı hatırlattın orta okulda 6. sinifayken müzik hocamdan etkilenmistim, tabi ben bunu zamanla kendi çerçevemde "platonik aşk" Diye adlandirdim.. o bana bakınca heyecanlanırdım, onun hakkında türlü türlü hayaller kurardım Bu tam böyle 2 yıl gitti. Sonra sonra farkına vardım, hayal dünyamdan çıktım. Beni sevdiği falan yoktu tamamen kuruntu, hayalden ibaret. Benim kisi ise tamamen saplantiymis. Sadece utandım kendimden, gözünün içine nasıl o şekilde baktım diye. Ve o kadar utanç vericiydi ki 'hislerimi' bitirdim. Olaya daha akıllıca yaklaştım, haddimi bildim. Öğretmenimdi çünkü o benim. Bana eğitim veren, benim geleceğim için cabalayan bir eğitimci. Babam gibi, abim gibi. Başka hiçbirşeyden ibaret değil, madem okula okumak için gidiyorsunuz.. hakkını verin. Aşk meşk aklınızı bulandirmaktan başka hiç birşeyeye yaramaz inan bana. Belki de bütün ömrünü ona olan Platonik Aşkınla geçireceksin. Düşün bir akıllıca? Sence onun özel hayatı yokmudur? Senin gibi kaç kişi oluyor o okulda çevrede farkındamısın? Amacım seni alcaltmak değil arkadaşım, ama yanlış yoldasin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Büyüyünce geçer

0|0
    0|0
  • ewet tam dizi senaryosu gibi

0|0
    0|0
  • Benim lisedeki kızlardan biri mat hıcasıyla evlenmiş gebe gördüm bidee😂😂😂

0|0
    0|0
  • benden sana bir abi tavsiyesi bırak bu fantazileri okulunu bitir kendi ayaklarının üstünde dur yoksa ailenden ağar tepkiler görürsün buadaki kızları hep evlendiriyorlar

0|0
    0|0
  • hayal kurmayı bırak

0|0
    0|0
  • Açılırsa n büyük ihtimal seni killanir

0|0
    0|0
  • O yaslarda olur. normaldir.

0|0
    0|0
  • Bir bitmediniz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Aşkını içine göm yoksa o sana gömecek 😄

0|0
    0|0
  • Lisedeki öğretmenimle bizim okulda yaşıtım olan bir kız şu an evli yeni evlendiler adam 45+ var kız 21 düşün artık nasıl iğrenç gözüktüğünü.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama benim ogretmenim daha genç 😊

• Sevmiyorsun, öyle sanıyorsun. Güven bana.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nerden biliyorsun sevmedigimi?

• Lisede bende bir ay kadar bir hocama aşık olmustum gençti dövmesi vardı deri ceket giyerdi gitar çalıyordu şarkıda söylüyordu ama evliydi ve çakma yelloz yerden bitme pigme bir karısı vardı 😏 benle daha iyi olurdu fndndn

0|0
    0|0
    • 2ay

Hahaha benimkinin de eşi çok çirkin adam bir içim su ama eşi yanına hiç yakışmıyor herkes diyor zaten siz daha çok yakisiyorsunuz diye 😊

• Yanlış

0|0
    0|0
  • İlerleyen yaşlarda geçiyor cidden bak ergenlıkten felen demicem sadece baya bildiğin yaşın ilerleyince gülüyorsun sadece bu zamanlara

0|0
    0|0
  • ne öğretmeni merak ettim, bir de o farkettimi senin durumunu

0|0
    0|0
  • Yaşi küçükse git açıl

0|0
    0|0
  • O kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • O aşk değildir geçer