Ya lütfen gelin... Moralim çöktü?

Şaka gibi ama kilo vermişim.. Ya da bu baskül bozuk.. Bir başka baskülden daha tartılıp doğrulamam gerekiyor. 48 Kgdım, 45 olmuşum. Şimdi moralim bozuk ama 44 olsam depresyona girerdim. Kilo alayım diye çok yemeyeceğim ama yememezlik de yapmayacağım. Her gün okula giderken 25 dk yüruyorum ve dönerken de... Ne önerirsiniz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gunluk kalori ihtiyacini belirle. 500 kalori fazlasini alirsan, kilo alirsin. Bunun yaninda spor yapman gerekli.

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın.. Kaloriler ile pek uğraşacağımı sanmıyorum ama mutlaka yiyeceğim...

En İyi Kız Görüşü

• ufff bu cok az, böyle giderse tehlikeli olur :/ ama kendini yemege zorlamalisin, gercekten biraz migdeni genisletmelisin. Kremali pastalar ye öglen veya aksam vaktinde, ekmek aksam vaktinde kilo aldiriyor... genelde aksam yemegi cok yersen alirsin kiloyu... biraz tatli ye biraz hamurlu seyler ye, nutella ye o cikolatadan daha fazla seker ve yag. yani istersen sec, fazla abartma cok alirsin istemeden ileride, saglikli yasamakda önemli, ama sekerli seyler yemen gerekiyor, veya hamurlu veya yagli, ama yagli saglikli degil

0|0
    0|0
    • 2ay

Sekerli seylere hayvanca yuklenmem ama yemeye calisirim.. Alicam derken 55 olmak istemem... Ama aksam yemegi mutlaka yiyecegim...

• 2ay

ozaman gec vakitlerde yemek ye, yagli ekmekler filan, sivilce oluyorsa yagi birakirsin. Tabiki öyle olma, 48-50 ideal, zayif ve saglikli olursun.

• 2ay

Zaten ben idealdim. 48dim. Ve gayet de memnundum.. Aslınds görünüşte aynıyım.. Baskül arızalı mı şüphe ettim.. Başka bir baskülden doğrulayacağım. Yani hamur da yerim ama sebze yiyerek de alabilirim.. Hem daha sağlıklı.. Bir hamur işi olmada da eninde sonunda aldırır.. Teşekkur ederim ayrıca :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yürüme o zaman.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yürümemek çözüm değildir. Aksine bedene ihanettir.

• diger bayanlar kilo vermek istiyor sen kilo almak :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl istemem. Ben zaten 48 ken çok mutluydum.. Stabil kalmak istiyordum... Korktum şu an

• 2ay

boyunkacki boyuna göre ideal kilon olmali

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 42 kiloyum moralim bozulmasın

0|0
    0|0
  • bebe bisküvisi ye çok besleyici, bir de akşam yatarken ye :) pek sağlıklı değil tabi. Ayrıca Tarhana çorbası gibi unlu çorbalar, Unla Nişastayla yapılan tatlılar ye, meyve yeme. Ekmek ye bol bol, hamur işi vs. Bunları yaparsan Kilo alırsın

0|0
    0|0
  • cerez ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...