Sizce bu durumdan ne anlamalıyım?

Arkadaşlar biz lisede 3 kişi takılan kızdık. Birimiz üniversiteyi kazandı gitti ama bana karşı diğer arkadaşa attı tuttu benle görüştü fakat diğerine söylemedim ki araları bozulmasın. Sonra benimlede arası bozuldu zaten çünkü ünv okuma havalarına girdi. Diğer arkadaşla kaldık o yüzden. 2 sene filan arkadaşlığı devam ettirdik ama görün kızın arkasından neler konuşuyo bende konuştum yalan yok ama ben bir daha onla barışmam dedim sözümün arkasındayım. Sonra bunların instagramda takipleştiğini gördüm kızdım madem çok onu özledin çık hayatımdan onla devam et dedim oda saçmalama ya engelledim filan dedi neyse affettim yine baktım yine takipleşmişler bende sinirlendim herşeyini anlattım ve engelledim her yerden onuda hayatımdan çıkardım. Son söz olarakta hakkımı helal ettiğimi nedeni olarakta helalleşmede bile görmek istemediğimden olmasıydı. Ben bu kızın peşinde it gibi peşini topladım hayırlı insanlarla olsun diye oda bunu layık gördü. Whatsapptan engelledim fakat sohbet durduğu için durumunu gördüm beni engellememiş. Şöyle yazmış büyük ihtimal ben içindir ne anlamalıyım
..
..
Sanki senin için tüm dünyayı karşıma almışım da sen; ama onlar daha güçlü oldu diyip onların tarafına geçmişsin...

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle uzun uzun yazmayı nasıl başarıyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hic karısma duruma girme

0|0
    0|0
Yükleniyor...