Arkadaşlar google playdeki ters ayna gerçek görüntümüz değil mi?

Arkadaşlar aynaya baktığımızda aslında insanların bizi gördüğü gibi kendimizi görmüyoruz yani yanılıyoruz. O yüzden google insanların bizi karşıdan gördüğü gibi görüntümüzü görmek için ters ayna uygulamasını yapmış. Çok araştırdım ve %90 doğru ama sizede sorayım dedim.
1. Sorum:Aynadaki görüntümüz bizim insanların gördüğü görüntümüz değil demi?
2. Sorum ise:Ters ayna bizim gerçek görüntümüz değil mi?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl ya hayallerim yıkıldı

0|0
    0|0
    • 2ay

Öncelikle bunun aksini iddia eden herkesi karşıma çıkar herkesle tartışırım %97 ihtimalle haklıyım çünkü. Sana kısaca açıklıyım daha doğrusu olay şu. Şimdi biz aynaya baktığımızda ayna bizim insanların gördüğü görünüşümüzü vermez. Senin kendi gözünde gördüğün görünüşü verir yani kısaca insanlar seni senin kendini aynada gördüğün gibi değil tam tersini görür. Mesela saçını sola yatırırsın aynada soldadır ama insanlar sağda görür buda senin kötü görünmeni sağlar. O yüzden saçını yaparken mutlaka google ters ayna uygulamasını kullan işte o uygulamada gözüken yüzün senin gerçek yüzün insanların seni gördüğü şeklin.

• 2ay

Dikkate alırım. Ama doğru olmasını istemem çünkü aynadaki halim daha iyi gibi 😂

• 2ay

Dene istersen uygulamada fotoğraf çekme özelliği var bir öyle çek birde telefonun normal ön kamerasıyla çek ve arkadaşları sor bakalım seni hangisi gibi görüyorlar :) % 100 denendi onaylandı :D Ben aslında yakışıklıymışım o telefondaki özellikte gibi yapınca arkadaş naptın lan kendine yakışıklılaşmışsın falan dedi moral power yani şu an :D

• gercek degil tabiki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne alaka ya =D
    fizik terk =D

0|0
    0|0
    • 2ay

öyle çok alakalı ki var ya bir bilsen kendini tanıyamassın çiçeğine koyum

• 2ay

Dene istersen hacı