Şiddet gören biri neden susar?

Alt komşumuz eşinden şiddet görüyor. Polis çağırıyoruz zor kurtarıyoruz eşinden ama şikayetçi olmuyor siz karışmayın kocam o benim diyor. Neden susuyor, korkusu mu engel oluyor?

0|3
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Çocuklarım babasız büyümesin
    2-Başımızdan O da Giderse Kadın Başıma Kim Bakar Bana
    3-Onca Dedikodu Olacak... korkusu

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• korktugu seyler vardir tehdit ediyordur esi belki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Aile içi şiddet olaylarında sıklıkla karşılaşılan bir durum. Karışırsınız o benim karım / kocam der, karışmazsınız duyarsız olursunuz. Kimi kadının şiddeti kabullenir yapısı vardır, kimisinin sindirilmişliği. Eşinin tutum ve davranışlarıyla, zamanla kendini o kadar aciz, değersiz ve güçsüz hisseder ki, şiddet görmesine rağmen o olmasa ben nasıl yaparım / bana daha kötü şeyler yapar inancına sahip olup susmayı tercih ederler.

0|0
    0|0
  • Adam hapse girse bunlara kim bakacak belliki zorunlulugu var kadinin ya da suc kendisinde

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle korkması ve kendini çaresiz hissetmesi

0|0
    0|0
  • Yetiştirilme tarzı ve ekonomik bağımsızlığının olmaması

0|0
    0|0
  • Bazıları korktuğundan falan değil gerçekden meseleleri aralarında çözmek istiyor Karı ile koca arasına girmeyin sonra siz kötü olursunuz. Kadın kendi bilmiyor mu polise gitmeyi ya da polisi aramayı? Karışmamanız lazım.

0|0
    0|0
  • Dikkat et te arada sen de dayak yeme.

0|0
    0|0
  • evet olabılır şidet le bır yere varaman aklıma kapıcı geldı şabanın fılmı vardı adam kavga edıyor mıllet zor ayırıyor kocam degılmı doverde severde dıyor :D

0|0
    0|0
  • gücünün yetmeyeceğini düşünmüş gözü kırılmıştır sindirilmiştir özgüveni param parça edilmiştir. Gidecek imkanıda yoktur.

0|0
    0|0
  • Kıyamıyordur ıcınde bir umut vardır belki adam olur diye

0|0
    0|0
  • En büyük şiddeti kadınlar çeneleriyle erkeklere yapıyor evet erkekler susuyor haklısın.

0|0
    0|0
  • Ayırmayın bidaha totosu kalkmıs

0|0
    0|0
  • Karışmayın o zaman sizde.

0|0
    0|0
  • Korktuğu şeyler vardır

0|0
    0|0
  • Ölüm tehtidi alıyor olabilir, o nedenle susuyordur.

0|0
    0|0
  • Olmayacak hatalara neden olabilirsiniz karı koca arasına girmeyin

0|0
    0|0
  • Çünkü kolu kanadı kırık

0|0
    0|0
  • Seviyor

0|0
    0|0
  • hoşuna gidiyor demekki karışmayın

0|0
    0|0
  • Evet buna benzer çok durumla karşılaştık korkuyorlar ne yazık ki ha şunu da söyleyim ben İstanbul'un en sıkıntılı bölgelerinden birinde çalıştım yine de deli kanlı görmedim karısını döver polis gelince kaçar mahkemede savcıda yapmadım der diğer delikanlılıklar yapanlar da dahil olmak üzere

0|0
    0|0
  • Hararetlenmiştir ondan susar 🤔🤔🤔

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kocasindan korkuyor eger polis kurtarmaliysa. Ama benim bildigim bur, "bosanirsak millet ne der", "kocasini hapse götüren kötü kadin ben olurum millet öyle der" sacmaliklarla ugrasiyorlar. Görmüyor komsun, bu durumun hic bir zaman düzelmiyecegini.

0|0
    0|0
  • Çalışmıyordur

0|0
    0|0
  • Alismis demek ki şiddete

0|0
    0|0
  • Siz karismayin kocam o benim,😂Hay Allahim yaa

0|0
    0|0
  • korkuyorduf