Bir bakarmısınız fotograftaki sizce ne?

Bir bakarmısınız fotograftaki  sizce ne ??

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sanki ask icin yaratilmis bir insansin neredeyse tamamen duygularinla yasiyor ve sevgiyi hissettigin surece var oluyorsun esin ile araniza girmeye calisan , iliskinizi bozmaya calisan insanlar olacak bu biraz yipratabilir ama sevginiz hersyin ustesinden gelecek kadar buyuk gorunuyor Akrabalarinin icinde seni kendi cocugu gibi seven bir buyuyun var. Bu kisi kollarini acmis seni bekliyor. Onu ihmal etmis olabilirsin. Gerceklestirecegin bir ziyaret hem bu kisinin gonlunu almani, hemde bir sureligine kafani dagitip sorunlarindan uzaklasmani saglayabilir. Hanendeki hzuru kiskananlar olabilir ufak ufak nazarlarin var. Kendine Dikkat et.

1|0
    0|0
    • 2ay

Aşk kadınıyım ama karşılıksız yaşayanından

• 2ay

Fala inan maa falda umut bekleme cinler geleckten haber veremez gecmistn haber verir ya da olanlari soyler

En İyi Kız Görüşü

• 4 tane yolun var ama kararsız görünüyorsun aklında sürekli olarak düşündüğün ve sorguladığın birşey var birisi sana elini uzatmak istiyor fakat tedirgin gibisin mesafe koyuyorsun kararsız bir yapın var gibi hafif uzun saçlı düz bir kız gördüm yorgun ve gitmek istiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kahve fincanı, tabağı ve karalanmış kağıt ツ

0|1
    0|0
  • kabarmış sana

0|0
    0|0
  • agliyan fil

0|0
    0|0
  • 2010 yılından kalma birşey var ama orda tam olarak çıkaramadım 😂

0|0
    0|0
  • böyle şekilli kahve telvesi ilk defa görüyorum çerçevelettir bence :D

0|0
    0|0
  • Kara kara büyüler yapılmış çok fena

0|0
    0|0
  • İkidebir kahve içip fal sorusu soran bir bayan gözüküyor 😃

0|0
    0|0
  • Gene bir kahve vakası

0|0
    0|0
  • Kahve pisliği dibi var ne olcek başka.. inanmayın şöyle şeylere.. kader insanların çabasiyladir

0|0
    0|0
  • Ben beyaz gelinlik görüyorum

0|0
    0|0
  • Sana doğru kabaran bir şey

0|0
    0|0
  • ayaga kalkmis kötü bir kedi ve yilan var orda

0|0
    0|0
  • Unutmayın. Fallarda görünen insan şekillerine bürünenler cinlerdir.

1|0
    0|0
  • Oha yok artık inanmıyorum 😳 kaç senedir fal bakıyorum böyle bir şey görmedim kim içti bu kahveyi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Telve.

1|0
    0|0
  • Gelinlik gordum falında.

0|0
    0|0
  • Fincan kahve

0|0
    0|0
  • valla ılk fotodakı altlık pedden tasmıs kanı anımsatıo. bence adet olcan

0|0
    0|0
  • İnanmayın şunlara Haram Günah

1|0
    0|0
  • Faldan anlamam

0|0
    0|0
  • Fincana benziyor ama bilemedim😪

0|0
    0|0
  • Dört tane yolun var ikisi kapalı. Haberlerin var 😊

0|0
    0|0
  • Telve

0|0
    0|0
  • Kismet

0|0
    0|0
  • 4 tane temiz yolun var. Bir de orada saclarinin onunu kaldirmis yani boyle saclari hafif belirgin kumral bir erkek goruyorum. Seninle ilgili bir seyler dusunuyor. Kismetin de olabilir. Bir de kisa sacli orta yaslarda gozleri belirgin bir kadin uzun sacli zayif iyi bir kadinla senin hakkinda zitlik yasiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...