Arkadaşlar dinci olupta yobaz olmayan insan var mıdır?

Kapalı-çarşaflı dinci olupta yobaz olmayan insan var mıdır? Bu kişilerin amacı bizi dinden uzaklaştırmak mı?

Güncellemeler:
Dindar olacaktı pardon. Ben demek istediğim kapalı kişilerin tek yaptığı diğer kişileri yargılamak özellikle açıkları akıllarına geleni saydırıyorlar.

1|0
1414

En İyi Erkek Görüşü

• Din yobazları olduğu gibi laik yobazlar da vardır ki insanları milli değerlerden uzaklaştırırlar.

Yobazlık dinde aşırı gitmek, dinin emri olmayanı emredip zorlamaktir misal. Bu kalıp her inançta geçerli olarak kullanılabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapalıyım ve yobaz değilim turkcuyum ataturkcuyum

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Din düşmanı olup, dine iman eden kimselere saldıracak kadar yobaz olmayan tipler ne kadar varsa, aynı şekilde dine iman edip, etmeyenlere karşı saldırmayan insanlar da mevcuttur.. Her kesimden insanın iyisi ve kötüsü vardır, onları bizler seçeriz..

1|0
    0|0
  • milyonda bir kadar birseydir

1|0
    0|0
  • Allahu Akbarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Hakimiyet sadece Allahındır. Sonunakadar dinciyiz tüm kadınlar kara çarşaflı olmalı yaşasın şeriat Allahu Akbarrrrrrrrrrrrrr. Yaşasın Sakal Sarık, Şalvar. d. d. d. d. şaka yaptım

0|0
    1|0
  • Kara carsaflilarin hepsi yobaz.

1|0
    1|0
  • Islam hakkinda hic birsey bilmediginize eminim.

1|0
    0|0
  • Dinci insan olup ta cmri insan cokkk

1|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Kavramları iyi bilmeden cevap veremeyeceğim. Dindar nedir dinci nedir yobaz nedir

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • Dindar desen daha doğru olurdu.

0|0
    0|0
  • 4 bacaklı olmayan sağlıklı at var mıdır? Sorusuna benzemiş bu soru.

1|0
    0|0
  • Ben yobazlığa inanmıyorum. Bu tamamen islam düşmanlarının uydurduğu bir şey. Trump bile söyledi. İşidi obama kurdu. Sırf islam düşmanlığı artsın diye. Hemen yayını kestiler. Gerçek bir müslüman bu kadar zalim olamaz

0|0
    0|0
  • Her dinci yobazmi oluyor. babam namazini surekli kilar orucunu tutar beni iyiye yoneltir. kiz arkadsimla gezmeme izin verir tanisir onlarla vajit gecirir arkadaslarimla gayet samimi olurlar kac kez kizlarla bahce evinde gordu ve benim oldugumu gorunce arabayi gelmedi bahce evine cikti gitti eve geri. babam dinci benim ama
    Zorlama falan yapmiyo neden dinde zorlama yoktur sen olayi cok farkli anlatiyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Dindar olup yobaz olmayan olabilir ama dincilerin hepsi yobaz istisnasız

1|0
    0|0
  • Çarşaflı kadının kafasını anlayamıyorum kardeşim. Dünyalar çok uzak birbirinden.

1|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Var evet

0|0
    0|0
  • Dinci değil o , dindar.

1|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    1|0
  • Tanimadim henuz

0|1
    0|0
  • Dinci olmak ile dindar olmak arasında fark vardır

0|0
    0|0
  • Türbanlı çok var.

0|0
    0|0
  • Var tabii

0|0
    0|0
  • var tabiki :)

0|0
    0|0
  • Kapalı adi altında yobaz insan çok fazla onlar sayesinde tüm kapalı carsaflilar ayni görülüyor

1|0
    0|0
  • Elbette

1|0
    0|0
Yükleniyor...