Uzaylılara inanıyor musunuz?

Mantıken bizde uzaylı sayılıyoruz ama, dünya dışında yaşamın olduğuna inanıyor musunuz? 👽 👽 👽 👽

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• Uzaylıdan kasın dünyayı ziyaret eden, uzay gemileri ile gelip çiçek böcek ya da inek kaçıran canlıları kastediyorsan hayır. Lakin Samanyolu'nda ya da başka bir galakside basit ya da karmaşık yaşam formlarına kastediyorsan evet, evrenin bir köşesinde muhakkak bizden başka bir yaşam formu ya da yaşam formları var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzaylılara inanıyorum evren çok büyük ve Dünya'ya benzer milyonlarca gezegen var elbet yaşam vardır. Belki Güneş sistemimizde bile yaşam vardır. :)
    (yaşam derken mikroorganizma)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İnanmıyorum, eğer uzaylılar var olsaydı şuana kadar kesin bir delile ulaşılırdı. Sadece bir kaç ışık hüzmesi ve ülkelerin askeri uçak deneyleri uzaylıların gerçek olduğunu yansıtmaz.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/3Ag05j.jpg

bunlar yıldız felan değil. hubble teleskobuyla çekilmiş galaksi sistemleri. gökadalar. bizim galakside ( samanyolu ) dünya çöldeki bir kum tanesi gibi. uzayda milyarlarca gökada var. böyle düşününce dünya dışı yaşamın olmaması saçma geliyo bana. bir gökadada milyarlarca güneş gezegen v. s var sadece bir tanesi bu kadar büyükken onca gökadada yaşam vardır

0|0
    0|0
  • Inanmayanları salak olarak görüyorum. İnsanların görebildiği trilyonlarca gezegen var ve evrenin sonu hala görülebilmiş değil

Saniyede 300bin km hızla gidersek yani dünyayı 1saniyede 11 tur atmak gibi bir hızla 10milyar yıl uzaklıkta olan gezegenler var.
    Bu kadar çok gezegen varken hiçbirinde yaşam olmayıp sadece bizimkinde olmas çok saçma

0|0
    0|0
  • Yanlış hatırlamıyorsam Kuran-ı Kerim de 80 bin alemden söz ediyor. İnsanlar cinler melekler hayvanlar? 79.996 alem saysana bildiğimiz 😊
    Elbette inanıyorum. Evrende sadece insanlar olsaydı bu insan oğluna verilmiş en büyük ceza olurdu bayan.

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum, yaşama elverişli gezegen olabilir ama sanırım insanlık oraya ulaşamayacak

0|0
    0|0
  • var herhalde 😁

0|0
    0|0
  • İnan8yorum 👾

0|0
    0|0
  • İnanıyorum gelecekler.

0|0
    0|0
  • Bun Kuran-ı Kerim'de geçen 80 000 alemin içerisinde onların da olduğuna inanıyorum.

0|1
    0|0
  • inanıyorum koskoca evrende sadece bizler olamayız

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Valla kuran da 18 bin alemden bahsediliyor yani inaniyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu evrende, bir kum taneciğinin dünyada kapladığı yer kadar bile yer kaplamıyoruz... Yani elbette ki vardır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben uzaylıyım :D

0|0
    0|0
  • Bence varlar :D

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum

0|0
    0|0
  • olabılır

0|0
    0|0
  • İnanıyorum koca evren sadece bizim için yok

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Uzaylı ile evleneceğim

0|0
    0|0
  • Hayirr

0|0
    0|0
  • inanıyorum valla Allah çok büyüktür belki aklımıza gelmeyen daha keşfedilmemiş bir çok varlık var

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Evet👻

0|0
    0|0
  • Olabilir diyorim

0|0
    0|0
Yükleniyor...